Loading
Loading

NUTRILON 2 ProExpert Allergy Care (450 g)

NUTRILON 2 ProExpert Allergy Care (450 g)

nedostupné
Cena 12,49 €

Kód: F000066 , Dodávateľský kód: 30551 , EAN: 8712400736596 , Značka: Nutrilon

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

NUTRILON 2 ProExpert Allergy Care (450 g)

Nutrilon 2 Allergy Care je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.

Nutrilon 2 Allergy Care je vhodnou voľbou pokračovacieho mlieka pre Vaše dieťa, ak trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka a nemôže byť plne dojčené.

Nutrilon 2 Allergy Care obsahuje špeciálne upravené bielkoviny (tzv. Hydrolyzované), ktoré významne znižujú riziko alergickej reakcie. Alergia je prehnaná reakcia imunitného systému na určitú látku – antigén. Najčastejšie sa rozvíja v rannom detskom veku, kedy je imunitný systém ešte nevyvinutý.

Nutrilon 2 Allergy Care tiež obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) vyvinutú podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka. Pri podávaní tejto výživy môže byť stolica Vášho dieťaťa mäkšia a svetlejšia rovnako ako u dojčených detí. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Dávkovanie a dopručenie:

Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Nutrilon 2 Allergy Care je súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie započať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané **len na základe odporúčania lekára * alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa.

Nutrilon 2 Allergy care je možné používať len pod kontrolou lekára. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania.

Zloženie:

Maltodextrín, koncentrát hydrolyzované srvátkové bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje (palmový, repkový, kokosový, slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov), galaktooligosacha­ridy (z mlieka) 8%, fosforečnan vápenatý, emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), fruktooligosacha­ridy 0,6%, chlorid draselný, citrát sodný, rybí olej, hydrogénfosforečnan horečnatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorbát sodný, síran železnatý, inositol, DL-α -tokoferyl acetát, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, L-karnitín, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, sodná soľ guanozín 5 '-monofosfátu, D-biotín, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín (B2), kyanokobalamín, tiamín hy drochlorid (B1), cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadión, seleničitan sodný.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Návod na prípravu nápoja:

 • Umyte si dôkladne ruky a vysterilizujte všetok používaný riad.
 • Prevarte čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 ° C.
 • Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
 • Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.
 • Pridajte zodpovedajúce množstvo prášku do vody. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
 • Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilné cumlíkom.
 • Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku.

Podávajte ihneď a spotrebujte do 2 hodín.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu. Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním.

Po každom použití obal vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Rad Proexpert:

Nutrilon radu ProExpert je vhodná pre deti so špecifickými výživovými potrebami. Prináša riešenie pre deti s drobnými tráviacimi ťažkosťami, s prejavmi alergickej reakcie, s predpokladom k vzniku alergií a pre deti predčasne narodené.

Viete, že …

 • Nutrilon Proexpert obsahuje čiastočne hydrolyzovanú bielkovinu, ktorá znižuje alergenicity.
 • Proexpert mlieko obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov scGOS / lcFS, využívaných črevnou mikroflórou dieťaťa?
 • Mastné kyseliny LCP, obsiahnuté v Nutrilonu Proexpert, podporujú vývoj mozgu.
 • Vďaka vitamínom A, C a D obsiahnutých v mlieku poskytnete dieťaťu zvýšenú imunitu.

O Nutrilone:

Tím expertov sa viac ako 40 rokov zaoberá výskumom materského mlieka. Nové poznatky napomáhajú inováciám výrobkov výživy pre dojčatá, batoľatá a tiež dojčiace mamičky.

Okrem toho Nutrilon nezabúda ani na dojčatá a batoľatá sa špecifickými stravovacími požiadavkami, akými sú napríklad alergie, grckanie, koliky, intolerancia laktózy a ďalšie.

Materské mlieko je pre bábätko tou najlepšou výživou. Dodáva mu všetko potrebné pre zdravie, odolnosť voči chorobám a dobré rozvíjanie. Aby aj dojčatá, ktorí nemôžu byť dojčené, mali optimálnu výživu, Nutricia vylepšuje receptúry dojčenských mliek po vzore tých materských. Mlieka plné vitamínov, potrebných a užitočných látok.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader