Loading
Loading

NUTRILON 1 ProExpert Omneo Comfort (400 g) – dojčenské mlieko

NUTRILON 1 ProExpert Omneo Comfort (400 g) – dojčenské mlieko

skladom
Cena 12,79 €

Kód: F000061 , Dodávateľský kód: 30374 , EAN: 8712400735599 , Značka: Nutrilon

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

NUTRILON 1 ProExpert Omneo Comfort (400 g) – dojčenské mlieko

Nutrilon 1 Omneo Comfort je určený pre diétny režim detí s drobnými tráviacimi ťažkosťami pri zápche (napr. po prechode z materského mlieka na dojčenskú mliečnu výživu), drobnom grckaní a pri zlej znášanlivosti štandardnej výživy.

Obsahuje unikátnu zmes tukov betapol a špeciálne upravené bielkoviny (tzv. čiastočne hydrolyzované). Vďaka tomu je Nutrilon 1 Omneo Comfort ľahko stráviteľný a zmäkčuje stolicu, a tým Vášmu dieťaťu uľavuje od tráviacich ťažkostí. Nutrilon 1 Omneo Comfort obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov GOS / FOS inšpirovanú materským mliekom.

Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Dávkovanie a dopručenie:

Riaďte sa individuálne potrebou dieťaťa a odporúčaním Vášho pediatra. Pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaniami lekára.

Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete na obaloch.

Zloženie:

Koncentrát hydrolyzované srvátkové bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje (štruktúrovaný rastlinný olej, repkový, kokosový, slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov), sušený glukózový sirup, škrob, galaktooligosacha­ridy (z mlieka 8%, laktóza (z mlieka), fruktooligosacha­ridy 0, 6%, dihydrogénfos­forečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, chlorid sodný, L-tyrozín, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorbát sodný, inositol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ, uridín 5'-monofosfátu , cytidín 5'-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sójový lecitín, D-biotín, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Návod na prípravu nápoja:

  • Umyte si dôkladne ruky a vysterilizujte všetko používané riadu.
  • Prevarte čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 ° C.
  • Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
  • Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.
  • Pridajte zodpovedajúce množstvo prášku do vody. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
  • Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilné cumlíkom.
  • Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku

Podávajte ihneď a spotrebujte do 2 hodín.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu. Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním.

Po každom použití obal vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Rad Proexpert:

Nutrilon radu ProExpert je vhodný pre deti so špecifickými výživovými potrebami. Prináša riešenie pre deti s drobnými zažívacími ťažkosťami, s prejavmi alergickej reakcie, s predpokladom k vzniku alergií a pre deti predčasne narodené.

O Nutrilone:​​

Tím expertov sa viac ako 40 rokov zaoberá výskumom materského mlieka. Nové poznatky napomáhajú inováciám výrobkov výživy pre dojčatá, batoľatá a tiež dojčiace mamičky.

Okrem toho Nutrilon nezabúda ani na dojčatá a batoľatá so špecifickými stravovacími požiadavkami, akými sú napríklad alergie, grckanie, koliky, intolerancia laktózy a ďalšie.

Materské mlieko je pre bábätko tou najlepšou výživou. Dodáva mu všetko potrebné pre zdravie, odolnosť voči chorobám a dobré rozvíjanie. Aby aj dojčatá, ktorí nemôžu byť dojčené, mali optimálnu výživu, Nutricia vylepšuje receptúry dojčenských mliek po vzore tých materských. Mlieka plná vitamínov, potrebných a užitočných látok.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader