NUK Set Gold Edition 60 rokov - fľaša + cumlík

NUK Set Gold Edition 60 rokov - fľaša + cumlík Akcia Darček

NUK Set Gold Edition 60 rokov - fľaša + cumlík

skladom

Bežná cena: 12,89 €
akčná cena: 10,29 €

Kód: F022368 , EAN: 4008600240914

NUK limitovaná edícia Gold, dojčenská fľaša First Choice +, obsah 300 ml, cumlík Genius, veľkosť pre deti od 0 do 6 mesiacov

Popis:

1× dojčenská fľaša NUK First Choice z polyamidu (PA), veľkosť pre vek 0–6 mesiacov, pojme 300 ml tekutiny Silikónový cumlík ideálny pre detskú čeľusť, so stredne veľkým otvorom (veľkosť M) na mliečnu výživu, bez BPA ** 1× cumlík NUK Genius, s ideálnym tvarom pre detskú čeľusť, šetrný k zúbkom, extra plochý Veľkosť pre vek 0–6 mesiacov, bez BPA ** Exkluzívny prémiový dizajn

V roku 2016 oslavuje NUK 60 rokov od uvedenia svojich produktov na nemecký trh. Od tej doby sa veľa zmenilo, ale jedno zostalo rovnaké – potreba rodičovskej lásky a pocitu bezpečia. A tiež to, že rodičia chcú svojim deťom pripraviť čo najlepší štart do života. NUK chce byť dnes rovnako dobrým partnerom týmto rodinám, ako ním bol pred 60 rokmi. Preto je tu dojčenská fľaša NUK First Choice + a cumlík NUK Genius v módnej zlatej farbe metalického vzhľadu. Ako sa sluší a patrí na oslavu výročia.

Najprirodzenejší cumlík pre vaše dieťa

Po mnoho rokov sú dojčenské fľaše so cumlíkmi NUK First Choice prvou voľbou pre kŕmenie z fľaše po vzore dojčení. Naša séria NUK First Choice + sa ešte viac priblížila prírode – umožňuje zdravý vývoj čeľustí a dáva dieťaťu pocit, ako by pilo z materského prsníka.

Prirodzene a správne vytvarované pre čeľuste dieťaťa

Špeciálny tvar typický pre cumlíka NUK je modelovaný podľa materskej bradavky pri dojčení. Ponecháva dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby jazyka aj čeľustí.

Mäkká ako maminkino prsník

So svojou novou mäkkou zónou je silikónová cumlík lepšie tvarovaná na poschodie vášho dieťaťa – pre prirodzený pocit pri pití.

Pomáha zabraňovať kolike

Vylepšený Anti-kolíkové Air Systém proti prehĺtaní vzduchu pri pití vytvára prirodzený tok mlieka, aby vaše dieťa pilo uvoľnene bez prehĺtaní vzduchu.

Klinicky testované

Vďaka zvlášť prirodzenému tvaru kojenci cumlíky NUK veľmi dobre znášajú. To znamená, že sú obzvlášť vhodné pre dojčatá, ktorí sú súčasne dojčené a prikrmovaný z fľaše. *

Dojčenská fľaša z ľahkého, priehľadného polyamidu:

Hygienická, s kvalitným vzhľadom skla a príjemná v ruke Neobsahuje škodlivé látky, je absolútne bez zápachu a bez BPA ** Vďaka extra širokému hrdlu sa fľaštičky ľahko plní i umývajú Mierne vytvarovanie umožňuje bezpečné uchopenie a široká základňa zlepšuje stabilitu pri postavenie na stôl Kompatibilné so všetkými produktmi NUK First Choice

NUK Genius – cumlík pre zdravý celkový rozvoj.

Rodičia, ktorí vyberajú cumlík pre svoje dieťa, často siahnu po cumlíka NUK Genius. Tento cumlík uspokojuje vrodenú potrebu dieťaťa sať a je upokojujúce a príjemný. Deti aktívne sajúci svoj cumlík prevádzkujú dôležité cvičenia úst a čeľustných svalov, ktoré napomáha zdravému vývoju ich ústnej dutiny. Typický tvar NUK bol vyvinutý v spolupráci s lekármi a neustále prechádza priebežnou optimalizáciou. Teraz sa nám podarilo vytvoriť tvar cumlíka NUK, ktorý je úplne ideálny pre čeľuste a ešte neškodnější pre detské zúbky ako predtým.

Optimálne prispôsobenie

Povrch nového cumlíka NUK Genius je zvlášť mäkký a dokonale sa prispôsobuje tvaru poschodia vášho dieťaťa tým najlepším možným spôsobom.

Viac priestoru

Extra plochý cumlík poskytuje viac priestoru jazyku a lepšie podporuje prirodzené sacie pohyby. Vďaka plynulejšiemu prechodu medzi krčkom cumlíky a cumlíkom pôsobí cumlík na vaše dieťa ešte prirodzenejšie a známěji.

Menej tlaku na čeľusť a zúbky

Krčok cumlíka NUK Genius je ešte tenšie a užšie pre minimálny tlak na čeľuste a zúbky. Silikón je priehľadný materiál, ktorý sa ľahko čistí a je zvlášť odolný proti vysokým teplotám. Možno ho vyvárať, neobsahuje škodlivé látky, je bez zápachu a má hladký povrch.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader