NUK Parný sterilizátor elektrický VAPO 2v1

NUK Parný sterilizátor elektrický VAPO 2v1 Akcia Darček

NUK Parný sterilizátor elektrický VAPO 2v1

skladom

Bežná cena: 64,10 €
akčná cena: 59,90 €

Kód: nuk10661 , EAN: 4008600028963

NUK Parný sterilizátor elektrický VAPO 2v1

Popis:

Novorodenci spočiatku nemajú dostatočnú odolnosť, ktorá by ich chránila pred choroboplodnými zárodkami, ktoré môžu spôsobovať ochorenie. To znamená, že pri príprave detskej potravy je nevyhnutné, aby predovšetkým fľaše a cumlíky boli dôkladne sterilizované a teda choroboplodných zárodkov prosté. I malé zvyšky jedla, ktoré zostanú na cumlíky alebo fľaši, môžu ľahko spôsobiť množenie baktérií.
NUK Vapo 2 v 1 je sterilizátor vysokej kvality, ktorý je bezpečný, spoľahlivý a jednoduchý na obsluhu. Sterilizáciou vybavení, ktorú používate pri kŕmení dieťaťa, zničíte choroboplodné zárodky proti ktorým ešte nemajú novorodenci dostatočnú odolnosť. Parný sterilizátor NUK môže byť v období prikrmovania používaný tiež k vareniu jedla pre deti v pare, čo je výborný spôsob prípravy jedla, pretože je veľmi šetrný a pomáhá zachovať vysoký obsah vitamínov.

{tip: Sterilizátor sa dá použiť tiež k zdravému vareniu jedla pre deti v pare, vďaka čomu všetky vitamíny zostanú zachované ;)}

Použitie sterilizátora k vareniu príkrmov:

potravina množstvo vody približná doba varenia
jablká 100 ml 20 min
brokolica 100 ml 20 min
hovädzie alebo bravčové mäso 150 ml 30 min
mrkva 200 ml 40 min
karfiol 150 ml 30 min
cuktea 100 ml 20 min
ryba 50 ml 10 min
fenykel 100 ml 20 min
zelené fazuľky 100 ml 20 min
hydinové mäso 150 ml 30 min
* množstvo vody a doba varenia sa môže nepatrne líšiť v závislosti na kvalite potravín.Návod je tiež súčasťou balenia.

Detailné informácie:
parný sterilizátor funguje na princípe sterilizácie teplom, pri ktorom je voda ohrievaná na teplotu 95–97° C a para, ktorá pri ohrievaní vzniká, sterilizuje vložené predmety.
Sterilizátor NUK Vapo, ktorý je novinkou na Feedo.cz sterilizuje pri použití horúcej pary a bez použitia chemických prostriedkov. Teplo v kombinácii s parou sterilizuje komponenty veľmi rýchle a spoľahlivo. Efektívne čistí až 5 fliaš NUK so širokým hrdlom počas cca 15 minút. Moderný design, ergonómie a praktické rozloženie sú hlavnými prednosťami. Svetelný signál ukazuje priebeh sterilizácie. Sterilizátor má funkciu automatického vypnutia. Jeho vnútorné komponenty možno umývať v umývačke riadu. Pod prístrojom je súčiastka na uchovanie nabíjacieho kábla. Pred použitím odporúčame dôkladne prečítať priloženýNávod na použitie.

{tip: Vďaka malému množstvu vody, ktorú parný sterilizátor používa na sterilizáciu, má veľmi nízku spotrebu energie.}

Balenie obsahuje:

  • elektrický sterilizátor
  • kliešte na fľaše
  • košík na príslušenstvo
  • držiak na 5 fliaš NUK First Choice

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader