NUK Fľaša FC + Snoopy, PP 300ml, silikón - čierna

NUK Fľaša FC + Snoopy, PP 300ml, silikón - čierna Akcia Darček

NUK Fľaša FC + Snoopy, PP 300ml, silikón - čierna

skladom

Bežná cena: 8,99 €
akčná cena: 5,39 €

Kód: F022365 , EAN: 4008600240563

NUK PP dojčenská fľaša Snoopy First Choice +, 300 ml, silikónová cumlík, veľkosť pre deti vo veku od 6 do 18 mesiacov

Popis:

Zvlášť mäkká silikónová cumlík, ideálny pre detskú čeľusť, vek dieťaťa 6–18 mesiacov, veľkosť otvoru M (pre umelú mliečnu výživu dojčiat) Klinicky testované **: ideálne, ak dojčíte a prikrmujete z fľaše Prevencia črevné koliky: vylepšený systém proti prehĺtaní vzduchu a črevnej kolike Anti Colic Air System Vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu, obsah 300 ml, bez BPA **

Limitovaná edícia NUK Snoopy

Je tomu už 65 rokov, čo Charlie Brown vo svojej typickej žltej košeli s čiernymi klikiháky a jeho priatelia Snoopy, Lucy, Linus a spol. dobyli svet komiksov. „Peanuts“ a ich výstredné a smiešna dobrodružstvo si zamilovali celé generácie. Farebná partička poctila svojou prítomnosťou NUK a hosťuje na nové špeciálne edícii jej vyskúšaných a preverených produktov, ozdobených teraz navyše motívy Snoopyho príbehov.

Najprirodzenejší cumlík pre vaše dieťa

Po mnoho rokov sú dojčenské fľaše so cumlíkmi NUK First Choice prvou voľbou pre kŕmenie z fľaše po vzore dojčení. Naša séria NUK First Choice + sa ešte viac priblížila prírode – umožňuje zdravý vývoj čeľustí a dáva dieťaťu pocit, ako by pilo z materského prsníka.

Prirodzene a správne vytvarované pre čeľuste dieťaťa

Špeciálny tvar typický pre cumlíka NUK je modelovaný podľa materskej bradavky pri dojčení. Ponecháva dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby jazyka aj čeľustí.

Mäkká ako maminkino prsník

So svojou novou mäkkou zónou je silikónová cumlík lepšie tvarovaná na poschodie vášho dieťaťa – pre prirodzený pocit pri pití.

Pomáha zabraňovať kolike

Vylepšený systém proti prehĺtaní vzduchu pri pití Anti Colic Air System zabezpečuje prirodzený tok mlieka, aby vaše dieťa pilo uvoľnene bez prehĺtaní vzduchu.

Klinicky testované

Vďaka zvlášť prirodzenému tvaru kojenci cumlíky NUK veľmi dobre znášajú. To znamená, že sú obzvlášť vhodné pre dojčatá, ktorí sú súčasne dojčené a prikrmovaný z fľaše. *

Detská fľaštička z ľahkého, nerozbitného polypropylénu:

Vďaka extra širokému hrdlu sa fľaštičky NUK First Choice ľahko plní i umývajú.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader