NUK FC Fľaša na učenie Snoopy - PP 150ml, silikónové fontánka s pitnou vodou - čierna

NUK FC Fľaša na učenie Snoopy - PP 150ml, silikónové fontánka s pitnou vodou - čierna Akcia Darček

NUK FC Fľaša na učenie Snoopy - PP 150ml, silikónové fontánka s pitnou vodou - čierna

skladom

Bežná cena: 10,99 €
akčná cena: 7,35 €

Kód: F022383 , EAN: 4008600240532

NUK fľaštička na učenie First Choice Snoopy, 150 ml, silikónové fontánka s pitnou vodou, pre deti vo veku od 6 do 18 mesiacov, nekvapkajúci

Popis:

Uľahčuje prechod na pitie bez vašej pomoci Mäkké silikónové fontánka s pitnou vodou, ktoré nekvapká, pre deti od 6 do 18 mesiacov Ergonomická držadlá dokáže dieťa bezpečne zovrieť, aby fľaštičku neupustilo Polypropylénová fľaštička, obsah 150 ml, bez BPA * Limitovaná edícia NUK Snoopy Je tomu už 65 rokov, čo Charlie Brown vo svojej typickej žltej košeli s čiernymi klikiháky a jeho priatelia Snoopy, Lucy, Linus a spol. dobyli svet komiksov. „Peanuts“ a ich výstredné a smiešna dobrodružstvo si zamilovali celé generácie. Teraz farebná partička poctila svojou prítomnosťou NUK a hosťuje na jej nové špeciálnu edíciu produktov. Na fľaštičke na učenie NUK First Choice sa objavili Linus a Snoopy a pozývajú k malému zdriemnutie pod mäkkou prikrývkou.

Detská fľaštička NUK First Choice

Akonáhle sa z vášho dojčaťa stane batoľa, fľaštička na učenie NUK First Choice zaistí bezproblémový prechod na pitie bez vašej pomoci. Fľaštička na učenie NUK First Choice má mäkké silikónové náustok, ktoré je príjemne mäkké a nekvapká. Integrovaný systém proti hltanie vzduchu NUK Air System vyrovnáva tlak vo fľaštičke a pomáha znižovať množstvo spolykaného vzduchu, ktorý môže viesť k črevnej kolike.

Kvalitné silikónové náustok

Silikónová pítka NUK sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu. Priehľadný silikón sa ľahko čistí a je zvlášť odolný proti vysokým teplotám. Ani priame slnečné svetlo nespôsobuje starnutie materiálu. Neobsahuje škodlivé látky, odolá varu, je bez zápachu, priehľadné a má hladký povrch – má teda všetky vlastnosti, ktoré by náustok malo mať.

Pevný úchop detských rúk

Vďaka ergonomicky tvarovaným držátkům budú mať maličkí vždy všetko bezpečne v rukách.

Jednoduché čistenie a ideálne pre prípravu jedla

150ml fľaštička zo syntetického materiálu je vyrobená s vyskúšanými a preverenými prvky NUK First Choice, ako sú široké hrdlo, skrutkovacie viečko, uzávery a ochranná čiapočka. Všetky sa z fľaše veľmi ľahko odstráni pre umývanie i prípravu jedla. Fľaštičku na učenie NUK First Choice možno kombinovať so všetkými ostatnými produktmi radu NUK First Choice. Pre prvé krôčiky k samostatnosti: Fľaštička na učenie NUK First Choice: Fľaštička s tým najideálnejším tvarom, aby sa deti čo najľahšie naučili piť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader