NUK Cumlík Trendline Snoopy, silikón, veľkosť 2 (6-18m.) - modrý

NUK Cumlík Trendline Snoopy, silikón, veľkosť 2 (6-18m.) - modrý

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F022379 , EAN: 4008600240358

NUK Cumlík Trendline Snoopy, silikón, veľkosť 2 (6-18m.) - modrý

NUK silikónový cumlík NUK Trendline Snoopy, pre deti od 6 do 18 mesiacov, ideálny pre detskú čeľusť

Popis:

  • Silikónový cumlík s typickým tvarom NUK, ktorý je ideálny pre detskú čeľusť
  • Anatomicky tvarovaný náústní kryt z kvalitného syntetického materiálu
  • Plochý gombík proti otlačeniu pri ležaní na brušku alebo na boku
  • Veľkosť pre vek 6–18 mesiacov, bez BPA *
  • Limitovaná edícia NUK Snoopy

Je tomu už 65 rokov, čo Charlie Brown vo svojej typickej žltej košeli s čiernymi klikiháky a jeho priatelia Snoopy, Lucy, Linus a spol. dobyli svet komiksov. „Peanuts“ a ich výstredné a smiešna dobrodružstvo si zamilovali celé generácie. Teraz farebná partička poctila svojou prítomnosťou NUK a hosťuje na jej nové špeciálnu edíciu produktov. Motív Snoopyho a Woodstock na týchto cumlíkoch NUK Trendline, ktorí spia v objatí, napodobňuje bežnú činnosť najmenších detí.

NUK cumlík Trendline: Pre zdravý vývoj ústnej dutiny

Akonáhle bábätka začnú kopať, uchopovať predmety, dvíhať hlavičku a cmúľať cumlík, stáva sa z týchto každodenných pohybov pravidelný „tréning“, pretože svaly ich nôh, paží, chrbta a tiež tváre sa musí hýbať, aby sa vyvíjali. Súhra medzi jazykom, silnými čeľustnými svaly a správne vytvarovaným poschodím je dôležitým predpokladom bezproblémového dýchanie, kŕmenie a neskôr rozvoja reči.

Cumlík NUK Trendline Snoopy má tvar typický pre cumlíky NUK, ktorý je ideálny pre detskú čeľusť, anatomicky tvarovaný náústní kryt z kvalitného syntetického materiálu a je k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi obrázkovými motívmi. Všetky cumlíky NUK sú vybavené systémom pre minimalizáciu prehĺtanie vzduchu NUK Air Systém, ktorý umožňuje vzduchu unikať z cumlíka špeciálnym otvorom. Cumlík zostáva mäkký a dostatočne plochý, takže zamedzuje deformáciám čeľustí.

Silikónové cumlíky NUK sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu. Priehľadný silikón sa ľahko čistí a je zvlášť odolný proti vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, odolá varu, je bez zápachu, priehľadný a má hladký povrch – má teda všetky vlastnosti, ktoré by cumlík mal mať. Pre zdravý vývoj ústnej dutiny:

Cumlík NUK Trendline Snoopy – dôležitá súčasť „športovej výbavy“ pre malé šampiónmi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader