Loading
Loading

NUK Cumlík Trendline Mickey, silikón, ortodontický, veľkosť 1 (0-6 m) – červený

NUK Cumlík Trendline Mickey, silikón, ortodontický, veľkosť 1 (0-6 m) – červený

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: nuk34475 , EAN: 4008600148920 , Značka: Nuk

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

NUK Cumlík Trendline Mickey, silikón, ortodontický, veľkosť 1 (0-6 m) – červený

Cumlík silikónový pre deti od narodenia do 6 mesiacov. U cumlíkov NUK umožňuje únik vzduchu z cumlíka po jeho stlačení detskými pery. Cumlík sa sploští a lepšie sa prispôsobí ústnej dutine dieťaťa.

Vlastnosti:

  • náhodný motív
  • originálne ortodonticky tvarovaný cumlík NUK
  • anatomicky tvarovaný kryt cumlíka s vetracími otvormi
  • lahko odvádza sliny cez cirkulačné kanál

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • veľkosť 1 (0–6 mesiacov)

Originálny tvar cumlíka:

Špeciálny ortodontický tvar cumlíkov a cumlíkov NUK navodzuje pri kŕmení rovnako príjemný a bezpečný pocit, ako pri saní dieťaťa z prsnej bradavky pri dojčení. Presne kopírujú jej prirodzenú funkciu a pomáhajú precvičovanie činnosti detských úst, tvárí a čeľustných svalov, rovnako ako správnemu vývoju poschodia v ústnej dutine. Vedecký výskum vývoj detského chrupu, ktorý vykonali prof. Dr .Dr. W.Balters a Dr. med. dent.A. Müller, preukázal, že po dlhodobom používaní bežných guľatých cumlíkov môže dôjsť k deformácii detskej čeľuste.

Cumlíky NUK

Malé deti majú prirodzenú túžbu sať. Cmúľanie palca však môže mať za následok deformáciu zubov či čeľustí. Cumlíky NUK ponúkajú vhodnú alternatívu, ako tomuto návyku zabrániť. Ortodontický tvar a rôzne veľkosť cumlíkov NUK napomáhajú zdravému rozvoju ústnej dutiny.

Latex alebo silikón?

Oba materiály sú doporučované z rôznych dôvodov. V zásade môžeme povedať, že latex je pružnejšia a mimoriadne odolný v ťahu. Silikón je odolný voči teplote, je elastický, ľahšie sa však poškodí a pred každým použitím je potrebné overiť, či nedošlo k vzniku trhlín. Ako latex, tak silikón spĺňajú najprísnejšie kritériá. Okrem toho všetky cumlíky a cumlíky NUK sú pravidelne testované nezávislými inštitúciami. Výsledky ich merania potvrdzujú, že uvedené výrobky firmy NUK nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader