NIVEA SUN Sprej na opaľovanie Sensitive OF30 200 ml

NIVEA SUN Sprej na opaľovanie Sensitive OF30 200 ml Darček

NIVEA SUN Sprej na opaľovanie Sensitive OF30 200 ml

nedostupné

cena: 12,39 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F010521 , EAN: 4005900121080

NIVEA SUN Sprej na opaľovanie Sensitive OF30 200 ml

Popis:

Sprej na opaľovanie Sensitive zaistí maximálnu ochranu vašej citlivej pokožky pred slnečným žiarením. Aloe vera – zaisťuje príjemný pocit hladkej pokožky, dlhodobo hydratuje. Praktické použitie v spreji, vhodné aj pre citlivú pokožku. Neobsahuje parfumy, farbivá ani konzervačné látky a vodeodolné zloženie s vyváženým pomerom UVA a UVB filtrov znižuje riziko vzniku slnečných alergií. Vysoko kvalitný UVA / UVB ochranný systém okamžite chráni pokožku pred spálením a predčasným starnutím vlivvem slnečného žiarenia. Vyvážený pomer UVA a UVB filtrov je v súlade s odporúčaním EÚ.

Informácie o značke Nivea

Pre históriu značky NIVEA bolo v roku 1911 kľúčové stretnutia 3 mužov. Prvým bol farmaceut a vizionár Oscar Troplowitz so svojou túžbou vyrábať kvalitné produkty, ktoré by si mohol dovoliť každý. Ďalším dôležitým mužom bol Isaac Lifschütz, ktorému NIVEA vďačí za emulgátor Eucerit, ktorý umožnil spojiť vodu a olej do formy stabilného krému. Posledným bol dermatológ Paul Gerson Unna, keďže oba muža zoznámil. Svoj prvý pleťový krém trojice pomenovala podľa jeho žiarivo bielej farby NIVEA (z latinského slova nivis – snehový).

Vzhľadom k tomu, že sa krém NIVEA rýchlo stal kozmetickým hitom, firma neprestávala s vyvíjaním nových produktov. Svetlo sveta v roku 1919 uzrelo mydlo, o rok neskôr rad pre starostlivosť o vlasy a v roku 1922 holiace mydlo pre mužov. Od roku 1960 je na trhu starostlivosti pre deti, roku 1994 vznikli prípravky pre zrelú pleť a v roku 1998 predstavila NIVEA veleúspešnej protivráskové krémy s koenzýmom Q10, ktoré okamžite začali lámať predajné rekordy. Krém NIVEA v modrej krabičke zostáva legendárnym produktom, ktorý mal svojho času miesto snáď v každej domácnosti a stal sa jedným z najúspešnejších výrobkov pre starostlivosť o pokožku všetkých čias.

Už viac ako 100 rokov sa NIVEA ponúka výnimočnú starostlivosť o telo a pleť. V súčasnej dobe zamestnáva viac ako 850 vedcov a Centrum pre výskum pokožky v Hamburgu je považované za jeden z najmodernejších inštitútov na svete. NIVEA odmieta testovanie na zvieratách a všetky výsledky výskumu testuje na dobrovoľníkoch za pomoci moderných laboratórnych techník.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader