NIVEA SUN After sun bronze mlieko po opaľovaní 200 ml

NIVEA SUN After sun bronze mlieko po opaľovaní 200 ml

skladom
Bežná cena: 6,99 €
akčná cena: 6,69 €

Kód: F018790 , EAN: 4005900121226

NIVEA SUN After sun bronze mlieko po opaľovaní 200 ml

50+ veľmi vysoká ochrana pre neopálenú pokožku Dermatologicky testované a schválené.

Vodeodolné zloženie s vysoko účinným systémom UVA / UVB filtrov okamžite a dlhodobo chráni pokožku pred spálením a predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia. Pomáha znižovať riziko vzniku slnečných alergií a poskytuje pokožke intenzívnu a dlhodobú hydratáciu.

Dôležité pokyny na použitie:

Aplikujte v dostatočnom množstve pred slnením (6 plných kávových lyžičiek na telo dospelej osoby). Menšie množstvo významne znižuje stupeň ochrany. Nechajte dôkladne vstrebať. Aplikáciu počas dňa pravidelne opakujte, najmä v prípade potenia, častého kúpania a rizika zotretie.

Doba pôsobenia sa opakovanou aplikáciou nepredlžuje. Ani prostriedky s vysokým OF neposkytujú 100% ochranu pred UV lúčmi. Nezostávajte príliš dlho na slnku, aj keď používate ochranu proti slnečnému žiareniu; nadmerná slnečné expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko. Vyvarujte sa najmä pôsobenie priameho poludňajšieho slnka (11–15 h).

Chráňte sa pred slnečným žiarením oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Vyhnite sa priamemu kontaktu s oblečením a tvrdými povrchmi, môže zanechať stopy.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Trvanlivosť po otvorení – 12 mesiacov
  • Rozmery balenia – 200ml

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader