NIVEA kazeta TAŠKA MILK

NIVEA kazeta TAŠKA MILK

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F010985 , EAN: 9005800260693

NIVEA kazeta TAŠKA MILK

NIVEA kazeta TAŠKA MILK

Popis:

Pre hodvábnu a zdravú pokožku je tu dokonalá starostlivosť pre vaše telo od značky NIVEA v praktickej kozmetickej taštičke:

  • Sprchový gél Cashmere Moments 250 ml
  • Guľôčkový AP Pearl & Beauty 50 ml
  • Výživné telové mlieko Body Milk 400 ml
  • Krém 30 ml

Sprchový gél Cashmere Moments 250 ml:

Sprchový gél Cashmere Moments 250 ml Krémový sprchový gél s drahocennými kašmírovými proteínmi zanechá Vašu pokožku hebkú ako pravý kašmír, zatiaľ čo Vaše zmysly si budú vychutnávať zmyselnú vôňu orchideí. Doprajte si pocit nekonečnej krásy počas každého sprchovania! Po každom sprchovaní sa budete cítiť ako znovuzrodená.

Guľôčkový AP Pearl & Beauty 50 ml:

Guličkový AP Pearl & Beauty 50 ml guľôčkový antiperspirant PEARL & BEAUTY s cennými výťažkami z perál účinne reguluje potenie a stará sa o pokožku podpazušia po celých 24 hodín. Jeho zloženie je optimálnou kombináciou spoľahlivej ochrany proti poteniu a jemnej starostlivosti NI­VEA.

24-hodinová ochrana proti poteniu. Pre zvodne krásne podpazušie. Vhodný aj po depilácii podpazušia. Bez alkoholu a farbív.

Výživné telové mlieko Body Milk 400 ml

Výživné telové mlieko Body Milk 400 ml Telové mlieko Nivea Body Milk je vhodné pre suchú až veľmi suchú pokožku, ktorú dlhodobo vyživuje a hydratuje vďaka obsahu mandľového oleja a systému HYDRA IQ.

Extra výživné zloženie znateľne redukuje hrubosť suchej pokožky. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zaisťuje optimálnu hydratáciu aj v hlbších vrstvách pokožky.

Ako používať: Naneste mlieko na pokožku a rovnomerne ho rozotrite. Používajte pravidelne pre nepretržitú 24-hodinovú hydratáciu.

Krém 30 ml:

Krém 30 ml Najobľúbenejší univerzálny krém na svete, ktorý neprekonateľným spôsobom intenzívne stará a chráni každý typ pleti. Je vhodný pre deti i dospelých, v každom ročnom období. Prírodné zloženie s obsahom blahodarného Eucerit zabezpečí, aby pokožka zostala svieža a vláčna.

Objem: 250 ml + 50 ml + 400 ml + 30 ml

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader