NIVEA kazeta SHOWERMILK

NIVEA kazeta SHOWERMILK

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F010984 , EAN: 9005800260709

NIVEA kazeta SHOWERMILK

NIVEA kazeta SHOWERMILK

Popis:

Skvelá sada pre dokonalú starostlivosť o vaše telo so štyrmi luxusnými prípravky značky NIVEA v praktickej kozmetickej taštičke:

  • Sprchový gél Creme Care 250 ml
  • Guľôčkový AP B & W Clear 50 ml
  • Výživové telové mlieko do sprchy 400 ml
  • Krém 30 ml

Sprchový gél Creme Care 250 ml:

Sprchový gél Creme Care 250 ml sprchový krém Nivea Creme Care vás pri sprchovaní obklopí nadýchanú penou, ktorá vašej pokožke dopraje intenzívnu výživu. Ponúka jemnú starostlivosť, ktorá osvieži a dôsledne umýva vašu pokožku. Jedinečná vôňa vám zaistí pocit relaxácie a uvoľnenia. Vhodné pre všetky typy pokožky.

Intenzívne hydratuje pokožku tela. Hladká a hebká pokožka. Vyvážené pH. Znášanlivosť pokožky dermatologicky schválená.

Použitie: Sprchový gél naneste na mokrú pokožku, napeňte a dôsledne opláchnite.

Guľôčkový AP B & W Clear 50 ml:

Guľôčkový antiperspirant B & W Clear 50 ml guličkový antiperspirant Invisible for Black & White Clear s atraktívnou ľahkou vôňou poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu bez bielych stôp a žltých škvŕn na oblečení.

Nezanecháva biele stopy na čiernom oblečení. Predchádza vzniku žltých škvŕn na bielom oblečení. 48-hodinová efektívna ochrana proti poteniu so starostlivosťou NIVEA. Bez alkoholu a farbív.

Výživové telové mlieko do sprchy 400 ml:

Použitie: Aplikujte priamo na pokožku podpazušia. Nechajte zaschnúť. Nepoužívajte na podráždenú či poranenú pokožku.

Výživové telové mlieko do sprchy 400 ml NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy dodáva suchej pokožke intenzívnu výživu v sprche či vani ihneď po umytí.

Ako funguje Ošetrujúce zloženie s mandľovým olejom suchú pokožku dokonale vyživuje a dlhodobo chráni pred vysušovaním. Jedinečná formula aktivovaná vodou dovolí mokrej pokožke mlieko ľahko a okamžite vstrebať. Po aplikácii je možné pokožku okamžite opláchnuť a potom sa osušiť a obliecť. Nie je potrebné použiť bežné telové mlieko, pokožka už má všetku starostlivosť. Usporí Váš čas – nie je potrebné čakať, až sa vstrebe.

Krém 30 ml:

Krém 30 ml Najobľúbenejší univerzálny krém na svete, ktorý neprekonateľným spôsobom intenzívne stará a chráni každý typ pleti. Je vhodný pre deti i dospelých, v každom ročnom období. Prírodné zloženie s obsahom blahodarného Eucerit zabezpečí, aby pokožka zostala svieža a vláčna. Vlastnosti

Objem: 250 ml + 50 ml + 400 ml + 30 ml

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader