Loading
Loading

NEUTROGENA Hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom 250 ml

NEUTROGENA Hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom 250 ml

nedostupné
Bežná cena: 5,49 €
akčná cena: 4,19 €
K nákupu produktov Neutrogena nad 4,49 € získate krém na ruky ako darček.
DARČEK: NEUTROGENA Krém na ruky parfumovaný 75 ml

Kód: F000957 , EAN: 3574660652864 , Značka: Neutrogena

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

NEUTROGENA Hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom 250 ml

Popis:

Neutrogena hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom s nórskou receptúrou je vynikajúci starostlivosťou pre suchú pokožku. Vďaka tomu, že pôsobí hlboko v pokožke, dokáže poskytnúť dlhodobú hydratáciu a to až po dobu 24 hodín. Klinicky bolo dokázané, že hydratuje až 10 horných vrstiev pokožky. Zloženie je obohatené o sezamový olej, ktorý zanecháva pokožku extra jemnú po celý deň a zamatovú na dotyk.

Je vhodné pre celú rodinu. Po použití Neutrogena hĺbkovo hydratačného telového mlieka s olejom bude vaša pokožka krásne vláčna a hodvábne jemná.

Telové mlieko má veľmi príjemnú konzistenciu, ktorá nelepí. Nezanecháva pocit mastnej alebo lepkavej pokožky a je jemne parfumované.

Účinky:

hydratuje do hĺbky

vyživuje

zvláčňuje a chráni pokožku

Zloženie:

sezamový olej – zanecháva pokožku extra jemnú po celý deň a zamatovú na dotyk

Typ pokožky:

Vhodné pre suchú pokožku.

Ako aplikovať:

Aplikujte telové mlieko na suchú pokožku celého tela.

O značke Neutrogena:

Kozmetika Neutrogena | História americkej značky Neutrogena siaha až do roku 1930, kedy si Emanuel Stolaroff založil továreň na výrobu kozmetiky pod názvom Naton, ktorá dodávala svoje kozmetické výrobky do salónov a filmového priemyslu. Až v roku 1940 začali byť produkty prístupné aj pre širokú verejnosť. V roku 1954 sa Stolaroff rozhodol pre Ameriku dovážať špeciálne mydlo Neutrogena od jedného belgického chemika. Týmto produktom sa nakoniec spoločnosť najviac preslávila a premenovala sa na Neutrogena Corporation. Od roku 1994 sa Neutrogena stala súčasťou spoločnosti Johnson & Johnson a jej široký sortiment hydratačných a regeneračných produktov sa vyznačuje obsahom 99 percentuálneho glycerínu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader