Loading
Loading

NESTLÉ NaturNes BIO chrumky mrkvové 5 35 g

NESTLÉ NaturNes BIO chrumky mrkvové 5 35 g

skladom
Cena 1,99 €

Kód: F134494 , EAN: 7613036886864 , Značka: Nestlé

NESTLÉ NaturNes BIO chrumky mrkvové 5 35 g

Veríme, že to najlepšie pre deti pochádza z prírody, preto lahodné chrumky NaturNes Bio vyrábame len z overených prírodných surovín od farmárov z ekologického poľnohospodárstva.

Vaše ratolesti si užijú prirodzene lahodnú chuť chrumiek, ktoré sú navyše bez prídavku cukru, konzervačných látok a farbív. Chrumky sú pečené, nie vyprážané. Vďaka tomu majú krehkú textúru, ktorá sa ľahko rozplýva v ústach. Sú skvelým riešením aj ako chutná desiata pre prvé zúbky.

Chrumky sú balené v znovu-uzatvárateľnom obale, takže budú praktickou voľbou pre každodenné využitie vhodné nielen na cesty, ale aj kedykoľvek počas dňa ako chutná desiata.

Vyberať môžete z niekoľkých variantov či už s príchuťou ovocnou alebo zeleninovou.

Zloženie: pšeničná múka* 79,8 %, celozrnná ovsená múka* 8,2 %, slnečnicový olej s vyšším podielom kyseliny olejovej*, mrkvové vločky* 3,7 % (mrkva* 3 %, ryžová múka*, emulgátor: slnečnicový lecitín*), pomarančový prášok* 0,3 %, antioxidant (alfa-tokoferol), regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý), tiamínmononitrát (vitamín B1), arašidový prášok. * z ekologického poľnohospodárstva

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader