NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: nestle5127 , EAN: 7613033559136

NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

Popis:

Grckanie (vytekanie malého množstva mlieka z úst) je najčastejšie u novorodencov a dojčiat v prvom polroku života. Príčinou je ešte nevyvinutý zvierač medzi žalúdkom a pažerákom (gastroezofageálny zvierač). Jedná sa o takzvaný gastroezofageální reflux. Zvierač sa postupne vyvíja a grckanie bude ubúdať. Na prekonanie tejto nepríjemnej fázy u detí vyvinulo Nestlé špeciálne mliečko, ktoré sa v žalúdku zahustí a tým zabráni, alebo aspoň zmierni grckanie.

Návod na použitie:

  • Pred každou prípravou dojčenského mlieka si dôkladne umyte ruky.
  • Vyvarte dojčenskú fľašu a cumlík.
  • Prevarte dojčenskú vodu (najmenej 5 minút).
  • Prevarenú vodu nalejte do fľaštičky a nechajte ju vychladnúť na požadovanú teplotu (37°C).
  • Po vychladnutí pridajte do fľaše presné množstvo prášku umelého mlieka dľa návodu. Pokiaľ dáte viac prášku, dieťa bude rýchlo priberať na váhe a môže dôjsť k poškodeniu obličiek. Pokiaľ dávkujete menej prášku, dieťa bude priberať pomaly.
  • Zmes poriadne pretrepávajte až do chvíle, kedy vznikne tekutina bez hrudiek.
  • Na vnútornej strane zápästia overte, či mlieko nie je príliš horúce.
  • Mlieko je pripravené na podanie bábätku :)

Mlieko nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Vždy pripravte len toľko mlieka, koľko dieťa vypije na jedno kŕmenie. Zvyšné mlieko neuchovávajte!

Detailné informácie:

Beba AR (antirefluxná) má zloženie podobné bežnému umelému mlieku pre novorodencov a dojčatá. Líši sa však obsahom zemiakového škrobu, ktorý zaistí zahustenie mlieka v žalúdku bábätka a tak zabráni grckaniu. Zároveň urýchli posunutie stravy z žalúdku do čriev. Samozrejmosťou je obsah probiotických baktérií Bifidus BL, ktoré navodzujú rovnováhu črevnej mikroflóry a pomáhajú bábätku od plynatosti a boleniu bruška. Vyvážený pomer vitamínov, minerálov a stopových prvkov pomáha vo vývoji a priberaní na váhe. Mlieko neobsahuje umelé farbivá, arómy ani konzervanty. Veľkosť pribalenej odmerky je 4,4 g.

Na zmiernenie grckania uložte bábätko po jedle do mierne zvýšenej polohy.

Zloženie:

laktóza, zmes rastlinných olejov, zemiakový škrob, enzymaticky hydrolyzované bielkoviny mliečnej srvátky, chlorid vápenatý, L-arginin, chlorid horečnatý, L-histidin, cholin bitartrát, L-tyrosin, L-askorbát sodný, taurin, inositol, nukleotidy, síran železnatý, L-karnitin, síran zinočnatý, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium lactis), D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, retinil-acetát, síran meďnatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, fylochinon, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Energetické hodnoty:

v 100 g výrobku: 2140 kJ (511 KCal),
v 100 ml pripraveného mlieka: 280 kJ (67 KCal).

Upozornenie:

Výber antirefluxného dojčenského mlieka pre bábätko v prvých šiestich mesiacoch života konzultujte so svojím pediatrom!

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader