NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

nedostupné

cena: 8,99 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: nestle5127 , EAN: 7613033559136

NESTLÉ Beba AR dojčenské mlieko proti grckaniu 400g

Popis:

Grckanie (vytekanie malého množstva mlieka z úst) je najčastejšie u novorodencov a dojčiat v prvom polroku života. Príčinou je ešte nevyvinutý zvierač medzi žalúdkom a pažerákom (gastroezofageálny zvierač). Jedná sa o takzvaný gastroezofageální reflux. Zvierač sa postupne vyvíja a grckanie bude ubúdať. Na prekonanie tejto nepríjemnej fázy u detí vyvinulo Nestlé špeciálne mliečko, ktoré sa v žalúdku zahustí a tým zabráni, alebo aspoň zmierni grckanie.

Návod na použitie:

  • Pred každou prípravou dojčenského mlieka si dôkladne umyte ruky.
  • Vyvarte dojčenskú fľašu a cumlík.
  • Prevarte dojčenskú vodu (najmenej 5 minút).
  • Prevarenú vodu nalejte do fľaštičky a nechajte ju vychladnúť na požadovanú teplotu (37°C).
  • Po vychladnutí pridajte do fľaše presné množstvo prášku umelého mlieka dľa návodu. Pokiaľ dáte viac prášku, dieťa bude rýchlo priberať na váhe a môže dôjsť k poškodeniu obličiek. Pokiaľ dávkujete menej prášku, dieťa bude priberať pomaly.
  • Zmes poriadne pretrepávajte až do chvíle, kedy vznikne tekutina bez hrudiek.
  • Na vnútornej strane zápästia overte, či mlieko nie je príliš horúce.
  • Mlieko je pripravené na podanie bábätku :)

Mlieko nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Vždy pripravte len toľko mlieka, koľko dieťa vypije na jedno kŕmenie. Zvyšné mlieko neuchovávajte!

Detailné informácie:

Beba AR (antirefluxná) má zloženie podobné bežnému umelému mlieku pre novorodencov a dojčatá. Líši sa však obsahom zemiakového škrobu, ktorý zaistí zahustenie mlieka v žalúdku bábätka a tak zabráni grckaniu. Zároveň urýchli posunutie stravy z žalúdku do čriev. Samozrejmosťou je obsah probiotických baktérií Bifidus BL, ktoré navodzujú rovnováhu črevnej mikroflóry a pomáhajú bábätku od plynatosti a boleniu bruška. Vyvážený pomer vitamínov, minerálov a stopových prvkov pomáha vo vývoji a priberaní na váhe. Mlieko neobsahuje umelé farbivá, arómy ani konzervanty. Veľkosť pribalenej odmerky je 4,4 g.

Na zmiernenie grckania uložte bábätko po jedle do mierne zvýšenej polohy.

Zloženie:

laktóza, zmes rastlinných olejov, zemiakový škrob, enzymaticky hydrolyzované bielkoviny mliečnej srvátky, chlorid vápenatý, L-arginin, chlorid horečnatý, L-histidin, cholin bitartrát, L-tyrosin, L-askorbát sodný, taurin, inositol, nukleotidy, síran železnatý, L-karnitin, síran zinočnatý, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium lactis), D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, retinil-acetát, síran meďnatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, fylochinon, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Energetické hodnoty:

v 100 g výrobku: 2140 kJ (511 KCal),
v 100 ml pripraveného mlieka: 280 kJ (67 KCal).

Upozornenie:

Výber antirefluxného dojčenského mlieka pre bábätko v prvých šiestich mesiacoch života konzultujte so svojím pediatrom!

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader