NATTOU Hojdačka Noa koník

NATTOU Hojdačka Noa koník

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F013855 , EAN: 5414673777353

NATTOU Hojdačka Noa koník

NATTOU Hojdačka Noa koník

Popis:

Hojdačka zo zamatového materiálu a drevenou houpačkové základňou. Sedačka obsahuje bezpečnostné popruhy (3-bodové), aby ste mohli dieťatko pripútať a zaistiť mu tak príjemné a pohodlné hojdanie bez nečakaných následkov. Predné ochranu dieťaťa tvorí hlava psíka s usmievavou tváričkou. Telo koníka je dostatočne pevné, aby unieslo dieťa. Všetko balené v priesvitnej taške s ušami.

Táto úchvatná hojdačka si získa Vaše dieťatko. Dieťa usadíte na hojdačku a mierne ho pohojdáte. Nehrozí náraz hlavy do hojdačky, ako býva hrozbou u celodrevených hojdačiek, nakoľko je zamatovo mäkká. Keď je už dieťa väčšie a schopné samo vysadnúť na hojdacieho psíka, postupne sa naučí samo hojdať a koordinovať svoje pohyby. Neskôr dieťa príde na to, ako rozhúpať psíka. Hojdanie sa, je veľmi príjemné.

  • Rozmery: 60 × 36 × 50 cm

O značke:

  • Nattou je belgická značka, ktorá je na trhu od roku 1988.
  • Všetky výrobky sú v súlade s európskymi normami bezpečnosti a kvality. Použitý textil a ostatné materiály sú starostlivo vyberané pre bezpečnosť, mäkkosť a trvanlivosť.
  • Každý krok v procese výroby je starostlivo kontrolovaný v autorizovaných laboratóriách, čím Nattou zaručuje bezpečné maznanie s malými plyšovými kamarátmi a spokojné rodičia.
  • Jasné kontrasty a farebné vzory sú vyberané podľa preferencií dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader