NADRAIN FORTE pre väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet

NADRAIN FORTE pre väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005917 , EAN: 8594059734792

NADRAIN FORTE pre väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet

NadraIN FORTE pre väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet

Popis:

Prírodný prípravok pre väčší objem a pevnosť poprsia

NadraIN FORTE je jedinečný doplnok stravy vyvinutý s využitím najmodernejších technológií a poznatkov pre zdravie a krásu ženského poprsia a tela.

NadraIN FORTE je prírodný, nehormonálny doplnok stravy pre objem, pevnosť a krásu pŕs.

  • Zvýrazňuje prirodzený tvar a zväčšuje objem pŕs,
  • Pomáha udržať pevnosť pŕs a plnosť dekoltu,
  • Prispieva k udržaniu hladké, pružné, hydratované kože pŕs a dekoltu,
  • Pôsobí proti menopauzálnímu ochabnutiu a zmenšenie prsníkov,
  • Obmedzuje nadmerné ukladanie tukového tkaniva v poprsia.

Silnejšie a účinnejšie zloženie prípravku NadraIN FORTE obsahuje prírodné látky, ktoré šetrnými a bezpečnými mechanizmy modulujú účinky prirodzených ženských hormónov a metabolizmus ženského organizmu. Priaznivo tak ovplyvňujú zdravie a krásu ženských pŕs, udržujú telesný komfort a harmóniu ženského tela.

Novo je zloženie prípravku NadraIN FORTE posilnený o komplexy pre mladistvú kožu pŕs a pre poprsie bez tukových vankúšikov.

Komplex ActiForm, ktorý obsahuje izo fl Avony s fl Avony svetlice, sóje a chmeľu, má priaznivý vplyv na zväčšenie a udržanie prirodzeného tvaru a objemu pŕs. Komplex ActiVolume, ktorý obsaguje lignany s fytoekdysteroidov ľanu a leuzey zvyšuje hustotu prsného tkaniva a prispieva k väčšej pevnosti a plnosti pŕs. Komplex ActiSkin s obsahom esenciálne mastné kyseliny s izo fl Avony granátového jablka, svetlice a pupalky udržuje kožu poprsia hydratovanú, hladkú, pružnú a zároveň obmedzuje tvorbu vrások. Komplex ActiSlim s obsahom fytoekdysteroidov s izo fl Avony leuzey a svetlice obmedzuje nadmerné ukladanie tukového tkaniva v poprsia.

Dávkovanie:

1 kapsula denne

Upozornenie:

Ukladať mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, dospievajúce dievčatá, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie:

olej zo semien požltu farbiarskeho, extrakt z plodov sóje, extrakt zo šišiek chmeľu, olej zo semien pupalky, olej zo semien granátového jablka, (1) olej zo semien ľanu, extrakt z koreňov a vňate leuzey, olej z plodov sóje kapsula: želatína, stabilizátor: glycerol, leštiaca látka: včelí vosk, stabilizátor: sójový lecitín, farbivo: prírodné karamelové farbivo, plnidlo: čistená voda. /

Fakty:

NadraIN má vďaka obsiahnutým prírodným látkam rastlinného pôvodu veľmi priaznivý vplyv na pevnosť, plnosť, tvar a objem pŕs. Najsilnejšie účinky látok obsiahnutých v NadraIN sú práve sústredené na spevnenie a prirodzené zväčšenie pŕs.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader