MOMMY CARE Maternity Flexible - Masážny olej na hrádzu 100ml

MOMMY CARE Maternity Flexible - Masážny olej na hrádzu 100ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F011873 , EAN: 7290014952447

MOMMY CARE Maternity Flexible - Masážny olej na hrádzu 100ml

Mommy CARE Maternity Flexible – Masážny olej na hrádzu 100ml

Popis:

Približne 6 týždňov pred očakávaným pôrodom doporučujeme pridať pravidelnú masáž hrádze, čím najlepšie pripravíte tkanivo k jednoduchému pôrodu. Výskumy ukazujú, že s použitím perineálnych masážnych techník za posledných týždňov pred narodením môže významne znížiť riziko natrhnutia hrádze počas pôrodu.

Mandľový olej je ideálny mazivo pre perineálnej masáže, pretože sa okamžite nevstrebe do kože. Ak chcete znížiť riziko natrhnutia, masírujte oblasť hrádze niekoľkokrát týždenne 5 až 10 minút, najlepšie po sprchovaní, keď je tkanivo uvoľnená. Olej pokožku dostatočne zvláčni a zaistí jej pružnosť a odolnosť voči poranenia. Dôsledná príprava zvyšuje šancu na prirodzený pôrod bez nutnosti nástrihu hrádze.

Flexible masážny olej na hrádzu je vyrobený zo 100% čistého a ekologicky sladkého mandľového oleja, ktorý Vám poskytne perfektnú prípravu. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky a má prirodzene jemnú a ľahkú vôňu pre tehotné ženy.

Ako správne použiť:

Pri masáži hrádze je dôležité, aby sme perineum, teda oblasť medzi konečníkom a pošvovým vchodom, masírovali nielen zvonku, ale aj zvnútra. Masáže teda vykonávame iv oblasti pošvového vchodu – to je oblasť, ktorá je pri pôrode najviac zaťažovaná. Žena pri masáži zavedie svoj palec asi 2 cm do pošvy a túto oblasť jemne rozťahuje smerom ku konečníku. Súčasne prstami masíruje oblasť hrádze zvonka.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader