MEGA BLOKS FB Školský autobus Sussie

MEGA BLOKS FB Školský autobus Sussie

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F019079 , EAN: 065541804418

MEGA BLOKS FB Školský autobus Sussie

MEGA BLOKS FB Školský autobus suchším

Popis:

Kto hovorí, že autobus by mal byť chlapec. Ružový First Builders školský autobus suchším od Mega Bloks borí mýty.

Vydajte sa so suchším na cestu do školy. Jej prekrásny úsmev vás rozveselí hneď ráno. Vďaka otváracia streche autobusu môžete prepravovať, čo vás len napadne vrátane First Builders kociek, ktoré môžete vložiť dovnútra autobusu, alebo pripevniť na jeho strechu a dodať tak suchším šmrnc.

Sada obsahuje školský autobus suchším spoločne s vodičkou, ktorá každého dovezie v bezpečí do školy a späť, a 6 First Builders kociek.

Sada je kombinovateľná so všetkými First Builders sadami.

Špecifikácie:

Vhodné pre deti od 1 do 4 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader