MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa Akcia

MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

skladom

Bežná cena: 58,80 €
akčná cena: 40,40 €

Kód: F019075 , EAN: 065541383883

MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

Popis:

Pracovňa malého staviteľa je stolná sada Stav a uč sa, hraj sa a objavuj od Mega Bloks.

Tento pohodlný stolík je úplne prenosný a za okamih sa zmení v pracovňu, kde sa vaše dieťa môže začať učiť prostredníctvom nezávislého hranie a interaktívneho objavovanie.

Pomocou priložených špeciálne vyrobených kociek First Builders môže vaše dieťa stavať čokoľvek, čo ho napadne priamo na stole. Budujte a skladajte priamo na základniach, ktoré sú súčasťou balenia a vyjdite vláčikom dookola pre súste zábavy.

Ideálny aj na cesty, jednoducho sa zloží a je vybavený vnútorným boxom pre kocky.

Kocky ľahko padnú do malých rúk.

Špecifikácie:

  • vhodné pre deti od 1 do 5 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader