MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F019075 , EAN: 065541383883

MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

MEGA BLOKS FB Pracovňa malého staviteľa

Popis:

Pracovňa malého staviteľa je stolná sada Stav a uč sa, hraj sa a objavuj od Mega Bloks.

Tento pohodlný stolík je úplne prenosný a za okamih sa zmení v pracovňu, kde sa vaše dieťa môže začať učiť prostredníctvom nezávislého hranie a interaktívneho objavovanie.

Pomocou priložených špeciálne vyrobených kociek First Builders môže vaše dieťa stavať čokoľvek, čo ho napadne priamo na stole. Budujte a skladajte priamo na základniach, ktoré sú súčasťou balenia a vyjdite vláčikom dookola pre súste zábavy.

Ideálny aj na cesty, jednoducho sa zloží a je vybavený vnútorným boxom pre kocky.

Kocky ľahko padnú do malých rúk.

Špecifikácie:

  • vhodné pre deti od 1 do 5 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader