MEGA BLOKS FB Hasičské auto Freddie

MEGA BLOKS FB Hasičské auto Freddie Akcia Darček

MEGA BLOKS FB Hasičské auto Freddie

skladom

Bežná cena: 13,20 €
akčná cena: 11,40 €

Kód: F019068 , EAN: 065541804647

MEGA BLOKS FB Hasičský voz Freddy

Popis:

Uži si veľa hrdinskej zábavy s hasičským autom Freddym od Mega Bloks First Builders. Staň sa hasičom a pomáhaj všade, kde sa dá.

Ponáhľaj k nehode, zodvihni rebrík hasičského auta a zachráň mačiatka na streche, alebo uhas dom v plameňoch. Vnútri auta máš veľa miesta na kocky, z ktorých môžeš stavať vysoké veže, mosty či domčeky. Postav ich a potom ich rozborom – nič nesmie stáť v ceste tvojej záchrannej misii!

V balení nájdeš tiež postavičku hasičom, ktorý akurát pasuje do sedačky Freddyho, ale aj na rebrík! Herný set obsahuje hasičské auto, figúrku hasičov a 6 First Builders kociek.

Špecifikácie:

Hračka sa dá kombinovať so všetkými sadami First Builders a je vhodná pre deti od 1 do 5 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader