MEGA BLOKS FB Hasičské auto Freddie

MEGA BLOKS FB Hasičské auto Freddie

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F019068 , EAN: 065541804647

MEGA BLOKS FB Hasičské auto Freddie

MEGA BLOKS FB Hasičský voz Freddy

Popis:

Uži si veľa hrdinskej zábavy s hasičským autom Freddym od Mega Bloks First Builders. Staň sa hasičom a pomáhaj všade, kde sa dá.

Ponáhľaj k nehode, zodvihni rebrík hasičského auta a zachráň mačiatka na streche, alebo uhas dom v plameňoch. Vnútri auta máš veľa miesta na kocky, z ktorých môžeš stavať vysoké veže, mosty či domčeky. Postav ich a potom ich rozborom – nič nesmie stáť v ceste tvojej záchrannej misii!

V balení nájdeš tiež postavičku hasičom, ktorý akurát pasuje do sedačky Freddyho, ale aj na rebrík! Herný set obsahuje hasičské auto, figúrku hasičov a 6 First Builders kociek.

Špecifikácie:

Hračka sa dá kombinovať so všetkými sadami First Builders a je vhodná pre deti od 1 do 5 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader