MEGA BLOKS FB Abc kocky

MEGA BLOKS FB Abc kocky

nedostupné
Bežná cena: 22,10 €
akčná cena: 9,69 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F019081 , EAN: 887961251036

MEGA BLOKS FB Abc kocky

MEGA BLOKS FB Abc kocky

Popis:

Objavovanie abecedy je zábavné vďaka Build My ABCs od Mega Bloks First Builders.

Váš predškolák sa môže učiť a hrať zároveň, akonáhle začne stavať sa 40 pestrofarebnými kockami, ktoré si môže ozdobiť písmenami A až Z.

Naučte deti rozpoznávať rôzne písmená, zapamätať si abecedu, alebo vytvorte základ pre ich pravopisné zručnosti a hláskovanie jednoduchým skladaním kociek.

Kocky ľahko padnú do malých rúk. Úložná brašna pre rýchli a jednoduchý upratovanie. Sada je kombinovateľná so všetkými First Builders sadami.

Parametre:

  • vhodné pre deti od 1 do 5 rokov

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader