MEGA BLOKS FB 123 Náučný vláčik

MEGA BLOKS FB 123 Náučný vláčik

nedostupné
Bežná cena: 25,70 €
akčná cena: 20,20 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F019082 , EAN: 887961250985

MEGA BLOKS FB 123 Náučný vláčik

MEGA BLOKS FB 123 Náučný vláčik

Popis:

Vaše dieťa bude na najlepšej ceste k počítanie s náučnými 1–2–3 vláčikom od Mega Bloks First Builders.

Naučte sa všetko o číslach a počítanie za použitia troch veľkých základní, kociek First Builders a špeciálnych dielov. Postavte kamarátsky vlak alebo pestrofarebnú stanicu a nalepte čísla na kocky s priloženého štítku s nálepkami.

Každé číslo 0 až 9 je v sade priložené dvakrát a okrem stavania pestrofarebných kociek na seba ich môžete aj spájať a užiť si veľa počítacie zábavy.

Táto sada obsahuje tri veľké stavebné dosky, ktoré môžete použiť na zostavenie vlakovej stanice alebo čohokoľvek iného čo vás napadne.

Špecifikácie:

Vhodné pre deti od 1 do 5 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader