MEGA BLOKS FB 123 Kocky

MEGA BLOKS FB 123 Kocky

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F019084 , EAN: 887961258950

MEGA BLOKS FB 123 Kocky

MEGA BLOKS FB 123 Kocky

Popis:

Stavanie a čísla dávajú dohromady ohromnú zábavu vďaka 1–2–3 Count od Mega Bloks First Builders.

Teraz sa vaše dieťa môže počítať do 10, akonáhle začne stavať s 20 kockami First Builders, ktoré môžete ozdobiť číslami 0 až 9, rovnako ako špeciálne piktogramy, ktoré uľahčujú počítanie.

Použite pestrofarebné bloky a špeciálne tvary pre stavbu vysokých veží, číselných radov, alebo čohokoľvek iného, čo vás napadne. Keď je počítanie u konca, upratovanie je hotový raz-dva-tri vďaka užitočné taške.

Kocky ľahko padnú do malých rúk. Úložná brašna pre rýchly a jednoduchý upratovanie. Sada je kombinovateľná so všetkými First Builders sadami.

Špecifikácie:

Vhodné pre deti od 1 do 5 rokov.

O značke:

Značka MEGA Bloks patrí do portfólia značiek firmy MEGA Brands Inc. čo je dôveryhodný globálny líder v dizajne, výrobe a distribúcii stavebníc a ďalších hračiek pre deti. Hračky pod touto značkou sa vyznačujú inovácií, vzdelávacie hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymom pre kvalitné, odolný a cenovo dostupný stavebnicový systém pre deti všetkých vekových kategórií.

Stavebnice MEGA Bloks pre najmenšie deti sú navrhnuté špeciálne pre malé ruky tak, aby sa s dieliky stavebnice ľahko manipulovalo. Špeciálne textúry a ďalšie zaujímavé detaily, pomáhajú deťom s istotou postaviť svety tak veľké ako je ich predstavivosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader