MAXIDERMA balzám na ruky 56g

MAXIDERMA balzám na ruky 56g

MAXIDERMA balzám na ruky 56g

skladom

cena: 4,70 €

Kód: maxider36854 , EAN: 5060271010011

Maxiderma balzám na ruky 56g

Popis:

je vďaka svojej hydratačnej formule dokonale vhodný na starostlivosť o ruky, hydratáciu a zmäkčenie aj veľmi suchých a drsných rúk. Medzi zložkami sa nachádza prirodzene hydratujúci olivový olej a 10-percentná urea. UREA je prirodzená zvlhčujúca látka. Napodobňuje prirodzené procesy kože tým, že znižuje stratu vody, urýchľuje regeneráciu kožných buniek, pomáha pri regenerácii kože a urýchľovaní odstraňovania odumretých buniek z kože. Používaním prípravku sa upraví schopnosť kože zadržiavať vodu a suché ruky budú opäť mäkké a hydratované.

Maxiderma balzam na ruky:

  • obsahuje 10-percentnú ureu, výživná formula
  • klinicky potvrdená účinnosť
  • odporúča sa na suchú a citlivú pokožku
  • bez parabénov

Použitie:

Používajte denne 2 – 3-krát. Po úprave stavu kože pokračujte v používaní Maxiderma krému, aby ste si udržali hydratáciu a mäkkosť kože. Je určený výlučne pre dospelých a deti nad 12 rokov. Nepoužívať na poranenú pokožku! V prípade lokálnej iritácie alebo vyrážke prípravok nepoužívajme. Obsahuje 10-percentnú ureu, ktorá je prirodzenou hydratačnou zložkou kože. Zabráňte styku s očami! Len na vonkajšie použitie. Skladovať mimo dosahu detí! Skladujte pri teplotách 10 – 30 °C. Prípravok je hypoalergénny a obsahuje parfum bez alkoholu.

Zloženie:

Voda, parafín, urea, cetearyl alkohol, glycerín, kyselina steárová, trietanolamín, butyrospermum parkii (bambucké maslo), Olea Europaea (olivový) ovocný olej, fenoxyetanol, parfúm, Carica papaya (papája), ovocné šťavy, etylhexylglycerín.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader