MAXIDERMA balzám na päty a chodidlá 56g

MAXIDERMA balzám na päty a chodidlá 56g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: maxider36933 , EAN: 5060271010141

MAXIDERMA balzám na päty a chodidlá 56g

Maxiderma balzám na päty a chodidlá 56g

Popis:

zabezpečuje správnu starostlivosť o nohy, má klinicky overené účinné zloženie, ktoré používajú aj odborníci na hydratovanie suchých, hrubých a popraskaných piat a chodidiel. Obsahuje ureu s koncentráciou 25 %, ktorej hydratačné účinky boli klinicky preukázané – pomáha zlepšovať udržiavanie obsahu vody v rohovitej vrstve kože a rozkladá odumreté kožné bunky. Balzam na päty a chodidlá odporúčame používať každý deň na preventívnu hydratáciu, vďaka čomu budú vaše nohy hladké, jemné a dokonale hydratované.
  • má viditeľné výsledky už po 3 dňoch
  • má výživné zloženie obsahujúce 25 % urey
  • má klinicky preukázanú účinnosť
  • udržuje vaše nohy hladké, jemné a dokonale hydratované
  • je vhodný aj pre diabetikov
  • neobsahuje parabény

Použitie:

Umyte a osušte si chodidlá. Na zníženie rizika popraskania naneste ráno a večer na drsné, hrubé, anhidrotické chodidlá. Po obnovení pokožky pokračujte v používaní Maxidermy na zachovanie dobre hydratovanej a hebkej pokožky. Určené iba pre dospelých. Nepoužívajte na popraskanú kožu. V prípade výskytu podráždenia alebo vyrážky počas používania prestaňte prípravok používať. Obsahuje 25 % urey, prirodzeného zvlhčovača pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Iba na vonkajšie použitie. Držte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 30 °C. Obsahuje hypoalergénnu arómu bez obsahu alkoholu.

Zloženie výrobku:

voda, urea, lanolín, vazelína, C12–15 alkyl benzoát, akrylátový kopolymér, biely vosk, dimetikon, glycerín, fenoxyetanol, etylhexylglycerin, trietanolamín, parfum.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader