MAXI-COSI Tobi Autosedačka - Sparkling Grey

MAXI-COSI Tobi Autosedačka - Sparkling Grey

MAXI-COSI Tobi Autosedačka - Sparkling Grey

nedostupné

cena: 209,00 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F017707 , EAN: 8712930104865

Maxi Cosi Tobi Autosedačka – Sparkling Grey

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi je určená pre deti od 9 do 18 kg (cca od 9 mesiacov do 4 rokov). Je navrhnutá podľa najnovších technológií a ponúka funkcie, ktoré uľahčia a spríjemnia každodenné cestovanie. Vďaka vyššej polohe sedadla má dieťa lepší výhľad z okna, aby mu neuniklo nič, čo sa vonku deje a čo stojí za to sledovať. Keď príde čas na odpočinok, sedačku veľmi ľahko sklopíte do pozície na spanie.

Bezpečnosť:

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi sa do automobilu inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém upínania automobilového pásu je riešený intuitívne a jednoducho a je zárukou pevného a stabilného uchytenia v automobile. Maxi-Cosi Tobi ponúka vysokú ochranu pri čelnom i bočnom náraze. Polstrovanie bezpečnostných pásov má na spodnej strane špeciálny protišmykový povrch, aby pásy nešmýkali po oblečení dieťaťa.

Norma EÚ: ECE R44 / 04

Testy ADAC: 4 Hviezdičky

Komfort:

Celkom 5 rôznych pozícií od sedenia po ležanie ponúka dieťaťu maximálne pohodlie a umožňuje aj veľmi pohodlné spanie. Autosedačka Maxi-Cosi Tobi rastie s Vaším dieťaťom; výšku ramenným pásov a opierky hlavičky možno nastaviť jediným pohybom ruky, opierka hlavičky ponúka celkom 7 výškových pozícií. Unikátny systém rozopínanie 5-bodového pásu vám zaručí, že pásy nebudú pri manipulácii s dieťaťom prekážať. Farebný indikátor správneho utiahnutia pásu prispieva k vašej istote, že je dieťa v autosedačke pripútané správne. Mäkko polstrovaný poťah možno úplne odňať a vyprať.

Upevnenie do automobilu:

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi sa inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu auta po smere jazdy.

Hmotnosť: 8.8 kg

Šírka sedu: 29 cm

Dĺžka opierky chrbta: 59 cm

Pre koho: pre dievčatko, pre chlapčeka

Pre vek: 6–12 mesiacov, 1–3 roky

Isofix: Nie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader