MAXI-COSI RodiFix AP Autosedačka - Origami Red

MAXI-COSI RodiFix AP Autosedačka - Origami Red

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F017708 , EAN: 3220660255825

MAXI-COSI RodiFix AP Autosedačka - Origami Red

Maxi Cosi Rodifix Autosedačka – Origami Red

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určená pre deti od 15 kg do 36 kg (od cca 3,5 roka do 12 rokov). Maximálnu ochranu dieťaťa zabezpečuje upevnenie do auta s využitím systému IsoFix a unikátna technológia ochrany hlavy AirProtect.

Bezpečnosť:

Technológia AirProtect bola vyvinutá spoločnosťou Dorel USA v spolupráci s univerzitou Kettering University. Špeciálne vyvinutá pena v opierke hlavy je zabalená v perforovanom obale. Táto hmota absorbuje postupným vyfukovaním vzduchu energiu vznikajúce v prípade nárazu.

Tým chráni oblasť hlavy oveľa lepšie, než akékoľvek iné autosedačky. Autosedačku Maxi-Cosi RodiFix pripevníte do auta s pomocou systému IsoFix. Dieťa sa púta 3-bodovým bezpečnostným pásom. Autosedačka je vybavená kotevné úchytkou za opierkou hlavy, ktorá poskytuje dodatočnú fixáciu autosedačky.

Komfort:

Maxi-Cosi RodiFix poskytuje maximálny komfort dieťaťu aj vám. Zmena polohy zo sedenia na spanie je otázkou malé chvíľky. Autosedačka poskytuje dieťaťu prirodzenú polohu na sedenie aj na spanie. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy zaručuje, že dieťa bude mať hlavu vždy optimálne chránenú a autosedačka rastie s dieťaťom od cca 3,5 roka do 12 rokov. Spolu s výškou autosedačky upravíte aj jej šírku. Poťah autosedačky je možné sňať a prať (podľa pracích symbolov).

Upevnenie do automobilu:

Na upevnenie do automobilu sa používa systém IsoFix. Dieťa sedí v smere jazdy a púta sa 3-bodovým bezpečnostným pásom. Vodiče pásov zaručujú rýchle a jednoduché pripútanie dieťaťa.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Autosedačka pre deti od 15 do 36 kg (3,5–12 rokov).

Upevnenie do automobilu pomocou systému IsoFix.

Unikátna technológia AirProtect.

Rastie s dieťaťom do výšky aj šírky.

Možno polohovať.

Pre koho: pre dievčatko, pre chlapčeka

Pre vek: 3+ roky

Isofix: Áno

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader