MAXI-COSI Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

MAXI-COSI Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

do 1-2 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004764 , EAN: 8712930098348

MAXI-COSI Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

Maxi Cosi Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect je vybavená unikátnou technológiou pre ochranu v prípade bočného nárazu. Technológiu AirProtect používa ako prvá autosedačka v Európe. Okrem iného tiež disponuje jedinečnou polohou pre relaxáciu počas jazdy.

Bezpečnosť:

Autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect je určená pre deti od 15 do 36 kilogramov čo zodpovedá cca 3,5 až 12 rokov veku. Je vybavená unikátnou technológiou AirProtect. Táto technológia bola vyvinutá spoločnosťou Dorel USA v spolupráci s univerzitou Kettering University. V čom spočíva technológia AirProtect? Špeciálne vyvinutá pena je zabalená v perforovanom obale. Táto hmota absorbuje postupným vyfukovaním vzduchu energiu vznikajúce v prípade nárazu. Tým chráni oblasť hlavy oveľa lepšie, než akékoľvek iné autosedačky. Vodiče pásov sú u tejto autosedačky samozrejmosťou. Pre ešte väčšiu stabilitu v automobile je autosedačka vybavená špeciálnou kotevné úchytkou za opierkou hlavy.

Norma EU ECE R44 / 04

Komfort:

Maxi-Cosi Rodi AirProtect vám dodá dôveru pre cestovanie autom s dieťaťom. Keď sa bude dieťaťu chcieť spať, jednoducho zmeníte polohu zo sedenia na spanie. Ako vaše dieťa rastie, rastie s ním aj autosedačka; do šírky i do výšky. Všetko je možné nastaviť pomocou jediného pohybu jednej ruky. Ergonomický dizajn poskytuje ideálnu oporu detskému telu. Poťah možno úplne odňať a vyprať. Autosedačka je veľmi ľahká a snanou prenositeľná z jedného auta do druhého.

Upevnenie do automobilu:

Autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect sa inštaluje pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu v smere jazdy.

Obsah balenia:

Autosedačka s poťahom a polstrovaním pásov

Návod v slovenskom jazyku + záručný list (môže byť súčasťou návodu)

Rozmer balenia a špecifikácie:

Váha: 5.1 kg

Šírka sedu: 27 cm

Dĺžka opierky chrbta: 60 cm

Pre koho: pre dievčatko

Pre vek: 3+ roky

Isofix: Nie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader