MAXI-COSI Pebble Plus autosedačka + Black Raven

MAXI-COSI Pebble Plus autosedačka + Black Raven

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004748 , EAN: 8712930095156

MAXI-COSI Pebble Plus autosedačka + Black Raven

Maxi Cosi Pebble Plus autosedačka + Black Raven

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Plus využíva najnovšie technológie pre dosiahnutie maximálneho bezpečia a pohodlia pre dieťa i ľahkého používania pre rodičov. Či už idete na krátky výlet po meste či na dlhšiu cestu, Maxi-Cosi Pebble Plus je pre vaše dieťa vždy tou správnou voľbou.

Bezpečnosť:

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Plus je určená pre deti od narodenia do výšky 74 cm (do cca 12 mesiacov veku). Autosedačku možno upevniť do automobilu s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu alebo s pomocou systému IsoFix (v kombinácií so základňou Maxi-Cosi 2wayFix – základňa nie je súčasťou autosedačky). V spojení so systémom IsoFix poskytuje vysokú mieru ochrany a väčší komfort pri inštalácii autosedačky. Systém bočnej ochrany zväčšuje ochranu dieťaťa v prípade bočného nárazu.

Norma EÚ: i-Size (R129).

Komfort:

Maxi-Cosi Pebble Plus je priestranná autosedačka dodávaná vrátane vložky pre novonarodené bábätká. Slnečná strieška je integrovaná v zadnej časti autosedačky a možno ju vytiahnuť behom niekoľkých málo sekúnd. Strieška je vždy pri ruke a nestratí sa. Vďaka inovatívnemu systému bezpečnostných pásov vám nebudú nikdy prekážať pri umiestňovaní dieťaťa do automobilu. Výšku ramenných pásov a opierky na hlavičku možno polohovať jedným pohybom ruky. Pre prenášanie autosedačky Maxi-Cosi Pebble Plus je určené ergonomicky tvarované madlo. V prípade potreby možno do malého úložného priestoru v zadnej časti uložiť drobnosti pre bábätko. Poťah autosedačky je možné úplne odňať a prať.

Upevnenie do automobilu:

Autosedačka sa pripevňuje do automobilu proti smeru jazdy s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu alebo s pomocou systému IsoFix (v kombinácií so základňou Maxi-Cosi 2wayFix – základňa nie je súčasťou autosedačky).

Rozmer balenia a špecifikácie:

Hmotnosť: 4,45 kg

Šírka sedu: 24,5 cm

Dĺžka opierky chrbta: 46 cm

Pre koho: pre dievčatko

Pre vek: 0–3 mesiace, 3–6 mesiace, 6–12 mesiacov

Isofix: Áno

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader