MAXI-COSI FamilyFix základňa čierna

MAXI-COSI FamilyFix základňa čierna

MAXI-COSI FamilyFix základňa čierna

do 3 týždňov

cena: 179,00 €

Kód: F002160 , EAN: 8712930041313

MAXI COSI FamilyFix základňa čierna

Popis

Základňa pre uchytenie autosedačiek Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. V kombinácii so základňou FamilyFix sa autosedačky pútajú pomocou systému IsoFix. Základňu FamilyFix možno použiť pre uchytenie oboch autosedačiek Maxi-Cosi Pebble aj Pearl.

Pomocou základne Maxi-Cosi FamilyFix možno pripútať ľahko a bezpečne autosedačky Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. Základňa je vybavená elektronickou kontrolou spárvné inštalácie a v prípade zlého uchytenia vás svetelne a zvukovo upozorní. Základňa je vybavená podpornou nohou, ktorá zabraňuie v prípade nehody „zaborenie“ autosedačky do sedadla. Vďaka podpornej nohe je základňa aj autosedačka ešte viac stabilný.

Základňa slúži pre inštaláciu ako autosedačky Maxi-Cosi Pebble, tak i autosedačky Maxi-Cosi Pearl. Vďaka tomu získate dlhotrvajúci hodnotu a možnosť používať ju po dobu viac ako štyroch rokov.

Základňa Maxi-Cosi FamilyFix sa do automobilu inštaluje pomocou systému IsoFix. V prípade, že systém IsoFix neprístupné nemožno túto základňu použiť. Na základňu je možné v súčasnej dobe nacvaknúť nasledujúce autosedačky:

  • Maxi-Cosi Pebble (0–13 kg)
  • Maxi-Cosi CabrioFix (0–13 kg)
  • Maxi-Cosi Pearl (9–18 kg)

Základňa Maxi-Cosi FamilyFix sa vyrába iba v čiernej farbe.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Pre koho: pre dievčatko, pre chlapčeka
  • Pre vek: 0–3 mesiace, 3–6 mesiace, 6–12 mesiacov, 1–3 roky, 3+ roky
  • Farba: čierna

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader