Loading
Loading

MAM Night upokojujúci cumlík 0-6 mesiacov dievča - náhodný motív

MAM Night upokojujúci cumlík 0-6 mesiacov dievča - náhodný motív

Varianty

skladom
Cena 3,39 €

Kód: mam6328 , EAN: 9001616280986 , Značka: Mam

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

MAM Night upokojujúci cumlík 0-6 mesiacov dievča - náhodný motív

Obrázky i farby sú iba ilustratívne a na samotných produktoch sa môžu líšiť. Dodávateľ dizajn produktov stále obmieňa, a preto vám bude vybraný náhodne. Ďakujeme za pochopenie.

Na výber máte motív zvlášť vhodný pre dievčatko alebo pre chlapčeka.

Sací reflex je u bábätka veľmi dobre vyvinutý. Sanie mu prináša uspokojenie, uvoľnenie a príjemné pocity. Nie je vhodné nútiť dieťaťu cumlík pri najmenšom zaplakaní, ale ak dieťa ustavične plače a nemá k tomu dôvod (je nakŕmené, prebalené, nie je mu zima ani príliš teplo), je vhodné dať mu cumlík. Dieťa by totiž mohlo objaviť, že možno cumlať tiež vlastné palec, a to je zlozvyk, ktorého sa len ťažko zbavuje.

Mam cumlíky podporujú správny vývoj ďasien a poschodia – boli vyvíjané spoločne s pediatrami a zubnými expertov – cumlíky sú špeciálne a systematicky tvarované, dostupné v latexe alebo silikónu.

Silikón je materiál bez chuti a zápachu, cumlíky z neho vyrobená majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia než cumlíky kaučuková.

Vekové rozmedzie:

cumlík je vhodné pre deti od 0 do šiestich mesiacov.

Detailné informácie:

Golier a cumlík je tvarovaný ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Gombík ľahko zovrú aj malé detské prstíky. Mam cumlík nie je len ortodonticky a systematicky správne tvarovaný, ale predovšetkým je vždy v správnej sací polohe, či už s ním bábätko v ústočkách otáča alebo nie. Mam cumlíky sú jednoduché na čistenie – je doporučované je pred prvým použitím nechať 5 minút vyvariť alebo sterilizovať. Cumlík by mal byť pravidelne umývať vodou. V prípade, že sa cumlík zašpiní, umývajte ho malým množstvom saponátu alebo vyvarte.

Vždy používajte cumlík, ktoré svojou veľkosťou zodpovedá veku dieťaťa.

    Varianta chlapec = farebný variant väčšinou vo farbe zelenej, modrej.

Varianta dievča = farebný variant väčšinou vo farbe ružová, fialová.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader