Malí objavitelia

Vonku je stále čo objavovať! 

Super akcie pre tie najlepšie zážitky nájdete tu

Tiež sa už tešíte na všetko, čo vás toto leto čaká? Zážitky a spoločné spomienky sú to najcennejšie, čo môžeme deťom dať! Urobte si čas a vyrazte s nimi objavovať svet.  

Všetko pre malých objaviteľov zoženiete na Feedo.sk, 

a to s krásnymi zľavami.

Vyskúšajte, čo všetko sa dá postaviť z piesku. 

Teraz ku každému nákupu nad 79 €* vám pridáme krásnu Feedo® sadu na piesok ako darček pre malého objaviteľa.

Darček


Dobrodružstvo len 

v suchu!

Na objavovanie so suchým zadočkom si vyberte tie najlepšie plienky – praktické jednorazové alebo šetrné látkové a všetko za skvelé ceny. Navyše k nákupu Pampers vám teraz pribalíme krásne LEGO® úplne zadarmo..

získať

zľava až 30 %


Dobroty na cesty

Objavujte spoločne nové miesta a nové chute! Letné dobroty v kapsičkách od Bebivita a HiPP teraz nakúpite s úžasnou zľavou až 30 % a k mliečku Nestlé Beba* vám pridáme kapsičky Hami zadarmo. .

nakúpiť

zľava až 37 %


Vozíme sa!

 Unavené nožičky si zaslúžia pauzu v kočíku a my vám preto ponúkame obrovský výber parádnych kočíkov pre tých najmenších aj pre tých väčších. Preskúmajte napríklad skvelú ponuku od Maxi-Cosi a využite skvelé akčné ceny!

pozrieť sa

Akčné ceny


Cestujeme bezpečne

Na ďalšie cesty za zážitkami je nevyhnutná aj bezpečná autosedačka. Prezrite si našu ponuku od spoľahlivej značky Maxi-Cosi alebo Quinny a využite krásne zľavy. .

prezrieť si ponuku

zľava až 46 %


Hráme sa a objavujeme!

Formičky, vedierka, kolobežky – to všetko proste patrí k letu. Postavte si na záhrade stan a vyberte si hračky do vody, piesku alebo super vozidlá pre malých cyklistov. A pre tých najmenších napríklad obľúbené hryzátko v tvare žirafy Sophie.

vybrať

zľava až 54 %


Bojujeme proti špine

Užívajte si šťavnaté ovocie a hranie v piesku alebo tráve a ušpinené ústa alebo ručičky dieťaťa utrite rýchlo pomocou vlhčených obrúskov od Linteo so super zľavou. Fľaky za vás vyrieši zase Lovela s avivážou zadarmo.

                                                                             ušetriť

* Akcia sa nevzťahuje na počiatočnú výživu.

Nevybrali ste si? 

Prezrite si plnú ponuku našich skvelých zliav a darčekov.

akcie a zľavy

Ajax loader