LOVI Samosterilizující fľaša 150ml 0% BPA super vent

LOVI Samosterilizující fľaša 150ml 0% BPA super vent

LOVI Samosterilizující fľaša 150ml 0% BPA super vent

skladom

cena: 6,40 €

Kód: F006703 , EAN: 5903407215723

LOVI Samosterilizující fľaša 150ml 0% BPA super vent

Popis:

Jediná fľaša, ktorá povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania. Obsahuje dynamický silikónový cumlík Lovi, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar (predlžuje sa). Povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako u dojčení, stimuluje miesta, ktoré sa podieľa na rozvoji reči a pozitívne ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny. Obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik detské koliky. Špeciálne profilovaný tvar fľaše umožňuje správny spôsob držania. V priebehu kŕmenia sa tak fľašu pohybuje zhodne s rytmom a silou sania dieťaťa. Fľaša obsahuje elastický tesniaci disk, ktorý vytvorí z fľaše praktický zásobník na uchovávanie pokrmu a viečko / hrnček s odmerkou.

Dynamická koncovka cumlíka vyrobená z tenšie vrstvy silikónu, predlžuje sa ako matkinho bradavka.

Tvrdá, široká, tvarovaná základňa vyrobená z hrubšej vrstvy silikónu vyžaduje správne priloženie pier ako pri dojčení.

Kanáliky v cumlíku kopírujú laktačná kanáliky v prsníku, regulujú prietok a tlak mlieka v cumlíku.

Odvzdušňovací systém „SUPER VENT“ zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik detské koliky.

Profilovaný tvar uľahčuje správne držanie fľaše, ktoré ju umožňuje pohybovať sa v dlani v súlade s rytmom sania dieťaťa.

Zásobník na mlieko – obsahuje elastický tesniaci disk, vďaka ktorému fľaša slúži ako tesná nádoba na prevážanie a uchovávanie pokrmu.

Hrnček s odmerkou je bezpečnou, alternatívna formou podávania tekutín pre novorodencov a dojčatá. Nenarušuje sací reflex dieťaťa.

Osobitne navrhnuté viečko umožňuje bezpečne sterilizovať fľašu a všetky jej časti za obyčajnú 1,5 min. Do viečka nalejete potrebné množstvo vody, umiestnite vçetky časti, prikryjete fliaš a vložíte do mikrovlnnej rúry. Za okamih je fľaša pripravená na kŕmenie.

Sada obsahuje:

fľaša Lovi 150 ml 0% BPA dynamický silikónový cumlík Lovi, mini 0m + elastický tesniaci disk skrutkovacie viečko viečko na sterilizáciu viečko

Návod na obsluhu / sterilizáciu:

  1. Dôkladne umyte všetky diely fľaše, nalejte do viečka 30 ml prevarenej, studenej vody (po značku na viečku). Umiestnite do viečka tesniaci disk, skrutkovacie viečko, cumlík a kliešte.
  2. Položte fľašu hore dnom na viečko. Viečko aj fľaša obsahujú otvory pre odvod vodnej pary pri sterilizácii.
  3. Umiestnite zloženú fľašu do mikrovlnnej rúry (naraz môžete sterilizovať max. 6 fliaš) nastavenej na maximálny výkon. Doba sterilizácie závisí na výkone mikrovlnnej truby a je uvedená v časovej tabuľke na viečku fľaše. Nepredlžujte odporúčanú dobu sterilizácie. Po ukončení sterilizácie ponechajte fľašu ešte asi 2 minúty v mikrovlnnej rúre, ako vychladne. Uchopte fľašu / fľaše za viečko a vyberte ju z rúry, rozložte na dve časti.
  4. Naplňte fľašu mliekom (alebo iným pokrmom). Kliešťami uchopte cumlík a položte ho na fľašu. Nasaďte skrutkovacie viečko cez cumlík, ktorý si prdržiavajte kliešťami. Dotiahnite viečko. Fľaša je pripravená na použitie. Vylejte zvyšnú vodu z viečka.

Nezabudnite:

  • Viečko plné iba prevarenou vodou – predídete vzniku vodného kameňa
  • Mikrovlnnú rúru nastavte podľa informácií v časovej tabuľke
  • Nálepku s časovou tabuľkou nalepte na mikrovlnnú rúru
  • Nikdy nepredlžujte odporúčanú dobu sterilizácie
  • Nezabudnite, že fľaša je po sterilizácii veľmi horúca – môžete sa opariť
  • Fľaša môžete dezinfikovať všetkými inými spôsobmi.

UPOZORNENIE: Značka LOVI odporúča dojčenie ako najlepší a najzdravšiu formu výživy dieťaťa. Alternatívne formy kŕmenie dieťaťa vždy konzultujte s pediatrom, pôrodnou asistentkou, detskú sestrou alebo farmaceutom. Pristúpte k nemu len v prípade, že je dojčenie nemožné alebo nedostatočné.

Anonymný užívateľ

odporucam

super flasa, s dobrym dudlikom, ktora imituje ako pitie z bradavky, nebol problem dokrmovat aj kojit

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader