LOVI Hrnček tréningový RETRO 150 ml ružový

LOVI Hrnček tréningový RETRO 150 ml ružový

LOVI Hrnček tréningový RETRO 150 ml ružový

skladom

cena: 4,60 €

Kód: F006704 , EAN: 5903407353005

LOVI Hrnček tréningový RETRO 150 ml ružový

Popis:

Prvý krok vo výučbe samostatného pitia (uľahčuje prechod od dojčenia alebo kŕmenie z fľaše na pitie z hrnčeka / pohára). Hrnček je určený deťom starším 6-tich mesiacov. Mäkký náustok nedráždi citlivé detské ďasná. Hrnček neobsahuje BPA.

Mäkký náustok umožňuje voľný prietok tekutiny.

Tvarované úchyty uľahčujú držanie hrnčeka v detských ručičkách.

Viečko – hrnček s odmerkou je ideálny pre podávanie ovocných štiav, liekov a výučby pitie z otvoreného hrnčeka. Obsahuje odmernú stupnici a tvarovaný okraj.

Fľaše, tréningové a nevylévací hrnčeky sú bez potlače a sú vzájomne kompatibilné. Stačí len vymeniť fontánka s pitnou vodou a fľašu sa zmení v hrnček. Hrnčeky je možné použiť aj k odsávačkám LOVI.

Sada obsahuje:

hrnček 150 ml tréningové náustok 6m + skrutkovacie viečko viečko / hrnček s odmerkou úchyty

Návod na obsluhu:

Pred každým použitím hrnček dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia vymeňte hrnček za nový.

Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely hrnčeka v teplej vode šetrným čistiacim prostriedkom a dôkladne opláchnite teplou vodou. Neprevárajte! Po použití hrnček aj náustok očistite od zvyškov nápoje, vypláchnite a potom dôkladne umyte.

Hrnček môžete umývať v umývačke riadu. Neodporúčame umývať náustok v umývačke riadu, pretože používané umývacie prostriedky môžu náustok poškodiť.

Možné používať v mikrovlnnej rúre. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť hrnček otvorený. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu.

Tvrdá voda, ovocné šťavy alebo čaj môžu hrnček zafarbiť alebo zanechať usadeniny, čo však nemení jeho vlastnosti.

Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Nikdy nezväčšujte otvory v pitky, môžete spôsobiť zničenie pítka a zadusenia dieťaťa drolícím sa materiálom. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader