LOVI Hrnček 360˚ Active set 350 ml 1 + 1 zdarma - Holka

LOVI Hrnček 360˚ Active set 350 ml 1 + 1 zdarma - Holka Akcia

LOVI Hrnček 360˚ Active set 350 ml 1 + 1 zdarma - Holka

nedostupné

Bežná cena: 16,70 €
akčná cena: 8,40 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014316 , EAN: 5903407015613

LOVI Hrnček 360˚ Active set 350 ml 1 + 1 zdarma – Holka

Popis:

Prvý hrnček, z ktorého pijete Rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia!

Hrnček LOVI 360 ° bol špeciálne vytvorených tak, aby bol čo najlepším pomocníkom Vášho dieťaťa, ktoré sa učia samostatne piť z pohára a chránil obsah hrnčeky pred rozliatiu.

Vlastnosti:

  • Silikónová membrána umožňuje pitie z každého miesta po obvode hrnčeky, učí dieťa piť prirodzenie spôsobom a podporuje jeho rýchlejší rozvoj.
  • Neobsahuje fontánka s pitnou vodou – dieťa pije Rovnako ako z pohára
  • Chráni obsah hrnčeky pred rozliatiu
  • Viečko obsahuje antibakteriálnu ochranu SeriTouch®

SeriTouch® využíva prirodzené antibakteriálne vlastnosti striebra a umožňuje tak minimalizovať množstvo ochorení, ktoré spôsobujú mikroorganizmy. Nezávislé laboratórne testy dokázali, že SeriTouch® Môže redukovať až v 99,99% populácie baktérií ako sú E.coli a stafylokok zlatý v priebehu 24 hodín. SteriTouch® nenahrádza štandardné čistiace procesy, ale zabezpečuje zvýšenú ochranu medzi jednotlivým umývaním.

Antibakteriálna ochrana SeriTouch® sa nachádzate výhradne vo skrutkovacím viečku s ventilom. Hrnček neobsahuje BPA.

Sada obsahuje:

  • 2× hrnček 350 ml
  • Nevylévací membránu 360°
  • Viečko

Návod na obsluhu:

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na obsluhu a Uchovajte ho pre prípad neskôr použitie. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte hrnček v teplej vode prípravkom určeným deťom, dôkladne ho výplachu. Používajte prostriedky, ktoré nepoškrabal povrch hrnčeky. Skrutkovacie viečko oplach v teplej vode. Odporúčame viečko umývať rozmontované podľa schémy na obrázku. Nepretláčajte žiadne predmety cez otvory vo viečku, viečko nerozt'ahujte, pretože by prestalo Dostatočne tesniť. Neprevárajte. Neprelievajte variči vodou. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neodporúčame umývať v umývačke riadu.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania neba poškodenia doteraz výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Udržujte v čistote. Husté tekutiny, napr. Šťavy s kúskami ovocia, MÔŽU upchaté otvory vo viečku. Používajte len pod Prime dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťa. Dlhodobá sania tekutín Môže zpusobu vady zubnej skloviny. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Anonymný užívateľ

Pohar je super na pitie ale az tak nevylievaci nie je. Ale nam to nevadi.

Pohare su super lahucko sa z nich pije lahko sa cistia.
Pri pade na zem sa sice nevyleje voda vsetka ale spliecha to na daleko. Staci poharom ked sa prevrati na stole a prudsi pohyb a voda ide von. Moje deti si pohar nosia vsade a hned zistili ze ked s ni

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader