LOVI Gélový ohrievač - ružový

LOVI Gélový ohrievač - ružový Akcia Darček

LOVI Gélový ohrievač - ružový

skladom

Bežná cena: 14,90 €
akčná cena: 11,95 €

Kód: LOVI66914 , EAN: 5903407194004

LOVI Gélový ohrievač – ružový

Popis:

Gélový ohrievač fliaš je ideálny pomocník pri ohrievaní pokrmu na dlhej prechádzke alebo pri cestovaní. Je alternatívou k rôznym typom prenosných autoohřívačů, ktoré vyžadujú napájanie prúdom a termoobalům, ktoré udrží teplotu pokrmu len po obmedzenú dobu.

Vlastnosti:

Bez použitia prúdu!

Po stlačení tlačidla START sa gél, ktorý vypĺňa obal, okamžite ohrieva. Stačí iba niekoľko minút a pokrm je ohriaty na požadovanú teplotu – bez použitia prúdu! Obal je možné použiť opakovane – stačí ho len vyvariť vo vriacej vode.

Rýchly!

Za 20 minút ohreje 150 ml pokrmu na teplotu 36 °C. Termoizolačný obal udrží teplotu ohriateho pokrmu cez 2 hodiny.

Univerzálny!

Ako gélový obal, tak i termoizolačné obal sú vhodné na väčšinu dojčenských fliaš.

Sada obsahuje:

  • gélový obal, ktorý slúži k ohrevu
  • termoizolačné obal

Upozornenie! Sada neobsahuje fľašu.

Návod na obsluhu:

Gélový obal vložte do termoizolačného obalu, uistite sa, že tlačidlo START sa nachádza hore. Vložte fľašu do stredu obalu. Stlačte okrúhle tlačidlo, ktoré sa nachádza pod nápisom START. Bezfarebná tekutina začne meniť farbu na mliečnu, stvrdne a rýchlo sa ohreje. Ak nepozorujete okamžitú reakciu, stlačte znovu tlačidlo a uistite sa, že je ponorené v kvapaline. Vyčkajte 20–30 minút, než sa pokrm ohreje.

Upozornenie!

Najmä v prípadoch, keď je kvapalina v obale príliš schladená, musíte stlačiť tlačidlo viackrát. Dobu ohrevu pokrmu ovplyvňuje jeho počiatočná teplota a teplota okolitého prostredia. Pokiaľ sú v zakúpenom gélovom obale stuhnuté miesta, postupujte podľa nižšie uvedeného postupu.

Na opakované použitie:

Vložte gélový obal do vriacej vody na dobu 15 minút. Uistite sa, že sa stuhnutý gél dôkladne rozpustil. Ak kvapalina nie je úplne bezfarebná, ponechajte ju vo vriacej vode dlhšie. Voda v hrnci sa nesmie vyvariť, inak sa môže obal spáliť o dno hrnca. Aby ste zabránili kontaktu obalu s dňom, odporúčame v priebehu vyváranie vodu s obalom miešať. Vyvarení obal vyberte z vody a nechajte vychladnúť.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Ako gélový tak aj termoizolačné obal umývajte len ručne špongiou v teplej vode prípravkom určeným deťom. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový.

Nikdy neprevárajte v mikrovlnnej rúre ani sterilizátora. Nenechávajte obal na horúcich predmetoch. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Malé deti sa musia v priebehu jedla a pitia nachádzať pod dohľadom dospelej osoby. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader