LOVI Cumlík silikónové dynamické Hot&Cold 3-6m 2ks opice-tučniak

LOVI Cumlík silikónové dynamické Hot&Cold 3-6m 2ks opice-tučniak

LOVI Cumlík silikónové dynamické Hot&Cold 3-6m 2ks opice-tučniak

skladom

cena: 5,70 €

Kód: F011596 , EAN: 5903407228174

LOVI Cumlík silikónový dynamický Hot&Cold 3–6m 2ks opice-tučniak

Popis:

Dynamický cumlík LOVI bolo vytvorený v spolupráci s neurologopedy s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného podnebia , zubov a ďasien dieťaťa. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Všetky cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A . Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu. Silikónové cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa udržujú v čistote. Unikátna symetrická dynamická gumička sa veľmi dobre odvzdušňuje a nedeformuje zubné poschodie dieťaťa:

  • Zabraňuje reflexu hryzania do cumlíky
  • Umožňuje prirodzené prehĺtanie slín
  • Podporuje zdravý vývoj reči a formovanie záhryzu
  • Nedeformuje zubné poschodie dieťaťa
  • Veľmi dobre sa odvzdušňuje

Tvar gumičky tiež umožňuje vloženie cumlíka do úst dieťaťa ľubovoľným spôsobom (nemá určenú vrchnú a spodnú stranu). Štítok v tvare osmičky obsahuje veľké ventilačné otvory , ktoré eliminujú hromadeniu slín za štítkom a tým predchádzajú podráždeniu citlivej detskej pokožky.

Ledinečný okraj štítku je vyrobený zo zdravotníckeho materiálu, je príjemný na dotyk a zabraňuje otlačeniu cumlíkom. Krúžok v cumlíku pevne drží. Môžete na neho pripnúť retiazku alebo šnúrku.

Cumlíky rady NIGHT & DAY obsahujú unikátny v tme svietiaci bezpečnostný krúžok. Cumlík je z hygienických dôvodov opatrený plastovým krytom. Plastová krabička slúži ako puzdro na hygienické uchovávanie cumlíkov. Cumlíky sú dodávané v mnohých moderných farebných potlačiach.

Návod na obsluhu:

Pred prvým použitím umyte cumlík v teplej vode a potom ho sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút, prípadne použite samosterilizujúcu fľašu alebo parný sterilizátor. Po vychladnutí vytlačte z cumlíka zvyšnú vodu. Nikdy nepoužívajte na sterilizáciu žiadne chemické ani dezinfekčné prostriedky. Pred každým ďalším použitím umyte cumlík v teplej vode a príležitostne ho prelejte vriacou vodou. Cumlík uchovávajte v čistom, suchom a uzavretom puzdre na cumlík. Z bezpečnostných a hygienických dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 1 až 2 mesiacoch.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Nikdy k cumlíku nepripájajte žiadne stužky ani šnúrky – môžu spôsobiť udusenie dieťaťa. Pred každým použitím cumlík dôkladne skontrolujte, najmä vtedy, keď už má dieťa zúbky. Natiahnite gumičku cumlíka všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia alebo oslabenia materiálu už cumlík dalej nepoužívajte a vymeňte ho za nový. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle ani v blízkosti tepelného zdroja – môže spôsobiť oslabenie gumičky cumlíky. Oddelený kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa – predídete možnému zaduseniu. Nikdy nenamáčajte cumlík do cukru, medu ani iných sladkých substancií, nevkladajte cumlík do svojich úst – vystavujete dieťa nebezpečenstvo vzniku vady zubnej skloviny a iných chorôb ústnej dutiny. Ak cumlík zapadne dieťaťu do úst, neprepadajte panike – cumlík je konštruovaný tak, že ho dieťa nemôže prehltnúť a vy ho v takýchto prípadoch môžete bezpečne vybrať. Cumlík vyberajte čo možno najopatrnejšie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader