LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece - Citrus

LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece - Citrus

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018681 , EAN: 8717729890486

LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece - Citrus

Lodger Zavinovačka Wrapper Motion Fleece – Citrus

Popis:

Wrapper Motion je novým variantom stelesňujúci želanie mnohých rodičov, ktorí chcú Wrapper používať vždy a všade. Vďaka tomu je najuniverzálnejší zavinovačkou od firmy Lodger, akú si môžete priať.

Použitie:

Ako deka:Ak si zaobstaráte Wrapper Motion, budete mať doma vždy po ruke mäkkučkú, pohodlnú deku na hranie, ktorú môžete rozprestrieť na pohovku alebo podlahu. Vaše dieťatko si tak bude môcť hrať na podložke v akejkoľvek miestnosti Vášho domu či bytu. Počas teplých letných dní môžete Wrapper použiť aj ako podložku do postieľky. Keď idete so svojim drobčekom na vychádzku, môžete Wrapper použiť namiesto bundičky či deky do kočíka. Oceníte ho určite aj počas preventívnej kontroly u lekára, kde budete mať pre Vášho drobčeka k dispozícii svoju vlastnú čistú podložku. Wrapper Motion je skutočne univerzálny.

Ako zavinovačka:Po vytvorení nohavičiek môžete totiž túto zavinovačku bezpečne použiť aj v autosedačke. Pri tejto zavinovačky môžete ľahko vytvarovať kapucňu zatiahnutím za šnúrky. Nemusíte sa báť že by šnúrky dieťatku vadili. Zavinovačka má totiž uzatvárateľnú kapsu, do ktorej šnúrky schováte. Vytvorená kapucňa tak zaistí Vášmu dieťatku ešte lepšiu tepelnú izoláciu a pohodlie. Do Wrapper Zabalíme dieťa niekoľkými pohybmi. Zavinovačku Wrapper môžete používať od prvých dní narodenia svojho dieťatka. Vďaka suchým zipsom zavinieme svojho drobčeka do wrapper počas chvíľky.

Ako zavinovačka poslúži Wrapper približne do 10 mesiacov veku bábätka, ako deka na hranie sa Wrapper hodí aj pre trojročné deti.

Vlastnosti:

  • Rozmery: 100 × 100 cm
  • Vek až do 3 rokov
  • Materiál: fleece

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader