Loading
Loading

LITTLE ANGEL Overal Nicki Outlast® 56 sv.modrá

LITTLE ANGEL Overal Nicki Outlast® 56 sv.modrá

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: F156677 , Dodávateľský kód: 900d601180b01 , EAN: 8594905576514 , Značka: Little Angel

LITTLE ANGEL Overal Nicki Outlast® 56 sv.modrá

Detský overal NICKI Outlast® je vyrobený z hebkého hrejivého materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Overal je opatrený kapucňou, nohavice sú zakončené ťapkami a na koncoch rukávov je široký náplet, ktorý možno v prípade potreby vyhrnúť. Na ľavej strane overalu je reflexná nášivka v tvare hviezdy, ktorá zvýši viditeľnosť dieťaťa v tme. Overal sa zapína na dlhý zips. Po zapnutí možno jazdec zipsu schovať do špeciálnej krytky umiestnenej pod bradou. Overal je kompletne podšitý mäkkým bavlneným úpletom s prímesou termoregulačného materiálu Outlast®. Materiál Outlast® stráži telesnú teplotu bábätka, v prípade nadmerného zahriatí odvedie nadbytočné teplo od tela a zabráni tak prepoteniu dieťaťa. Vo chvíli, keď telesná teplota klesne, materiál Outlast® uchované teplo použije a zahreje. Termoregulačný materiál Outlast® zaisťuje teplotný komfort aj pri celodennom nosení a za každých podmienok.

Overal je určený na nosenie doma, do kočíka alebo do autosedačky. Skvele padne na každý typ postavy, nevyťahá sa a prispôsobí sa viac veľkostiam. Skúste skombinovať overal s ďalším oblečením a doplnkami z kolekcie NICKI!

Odporúčame dodržiavať prác symboly uvedené na etikete. Zobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti. Český výrobok, ktorého kúpi podporíte zamestnávanie našich zdravotne znevýhodnených kolegov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader