Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym (72 ks)

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym (72 ks)

skladom

V časovo obmedzenej akcii za 0,99 € 1,12 €

Cena za kus: 0,01 €
Akčná cena končí 16.5.2021 alebo pri vypredania zásob.

Kód: F004259 , Dodávateľský kód: 25751 , EAN: 8594008876573 , Značka: Linteo

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym (72 ks)

Vyrobené s jemnosťou a láskou. Také sú hebké vlhčené obrúsky Linteo Baby s nechtíkom lekárskym, ktoré šetrne a pritom účinne zbavujú zadoček všetkých nečistôt a pritom podporujú zdravie detskej pokožky. Harmonická súhra hydratačného mlieka a extraktu z nechtíka lekárskeho zároveň zvyšuje odolnosť pokožky, znižuje riziko jej podráždenia a poskytuje jej dostatočné množstvo hydratácie.

Šetrné a jemné zloženie:

  • Vlhčené obrúsky sú napustené jemným hydratačným mliekom, ktoré zvyšuje podiel vlahy v pokožke a podporuje jej prirodzenú bariéru. Obsahujú tiež extrakt z nechtíka lekárskeho, ktorý má blahodarný vplyv na upokojenie pokožky a zníženie rizika podráždenia pokožky.

Efektívna starostlivosť:

  • Vlhčené obrúsky predstavujú účinnú a multifunkčné starostlivosť o pokožku vašich najmenších. Čistia, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín, zároveň podporujú jej prirodzenú odolnosť a zdravie. Okrem toho udržujú prirodzené PH pokožky.

Bezpečnosť na prvom mieste:

  • Vlhčené obrúsky sú dermatologicky testované, preto sú vhodné pre deti už od narodenia. Práve tak potešia citlivú pokožku náchylnú k alergiám. Neobsahujú totiž parabény, PEG emulgátory, alkohol a ani iné dráždivé prísady. Pokožku preto nevysušujú ani nijako nedráždia.

Praktické balenie:

  • Vlhčené obrúsky zaujmú svojím praktickým a hygienickým balením, ktoré uľahčí starostlivosť okolo bábätka nielen doma, ale aj na cestách.

Detská pokožka je od prírody veľmi citlivá a máva väčšie sklony k podráždeniu. Nie je totiž tajomstvom, že pokožka našich najmenších je oveľa tenšia, než tá naša, preto ľahšie môže dôjsť k jej dehydratácii a výskytu nepríjemných kožných reakcií. Snáď najviac náchylná je potom oblasť zadočku, ktorá je značne namáhaná častým pobytom v plienke. Pôsobenie vlhkosti a ďalších nepriaznivých vplyvov, ako je rozkladanie stolice a moču, negatívne ovplyvňuje stav pokožky vášho bábätka. Tieto faktory môžu byť pôvodcami alergie, plienkovej dermatitídy, zaparenín aj vyrážok v plienkovej oblasti. Tomu môžete predísť len pravidelnou a starostlivou hygienou, ktorej súčasťou by mali byť aj šetrné vlhčené obrúsky Linteo s nechtíkom lekárskym, ktoré s láskou ošetria detský zadoček nielen doma, ale aj počas cestovania.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader