Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym (120 ks)

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym (120 ks)

skladom
Cena 1,61 €
Cena za kus: 0,01 €

Kód: F004267 , Dodávateľský kód: 25753 , EAN: 8594158373458 , Značka: Linteo

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym (120 ks)

Každé bábätko potrebuje už od narodenia špeciálnu starostlivosť, ktorá sa ponesie v znamení jemnosti. A práve s takou myšlienkou boli vyrobené hebké vlhčené obrúsky Linteo s nechtíkom lekárskym, ktoré sa s láskou a nežnosťou postarajú o dokonalú očistu detského zadočku.

Ich čaro spočíva v skvele zohranej dvojici zložiek, ktorú tvorí hydratačné mlieko a extrakt z nechtíka lekárskeho. Práve vďaka ich prítomnosti zostane pokožka vášho bábätka pekne hydratovaná, vyživená a zároveň odolná voči nepriaznivým vplyvom, ako je pôsobenie stolice či moču. Vlhčené obrúsky podporujú prirodzené PH pokožky, čím napomáhajú k udržaniu jej zdravia i obranyschopnosti. Ich jemné zloženie efektívne zbavuje pokožku všetkých nežiaducich nečistôt, zároveň potom upokojuje podráždenú pokožku a predchádza nepríjemným zapareninám v plienkovej oblasti. Sú skrátka ako nežné pohladenie, ktoré pokožka bábätka po pobyte v plienke nepochybne ocení.

Účinné prírodné zloženie:

  • Vo vlhčených obrúskoch nájdete dve účinné zložky v podobe hydratačného mlieka a extraktu z nechtíka lekárskeho, ktorých hlavnou úlohou je pokožku vášho bábätka upokojiť, vyživiť a hydratovať.

Šetrné k citlivej pokožke:

  • Vlhčené obrúsky sú komplexne prispôsobené pre starostlivosť o detskú pokožku, ktorú šetrne zbavujú nečistôt a chránia ju pred tvorbou zaparenín či vyrážok. Podporujú jej prirodzenú odolnosť a tiež zaisťujú optimálne PH pokožky.

Bezpečné a ekologické:

  • Vlhčené obrúsky v žiadnom prípade neobsahujú škodlivé látky, ako sú parabény, PEG emulgátory, alkohol a ani iné dráždivé prísady. Z toho dôvodu sú vhodné pre bábätká od narodenia i deti s citlivou pokožkou so sklonom k alergiám.

Doma i na cestách :

Vlhčené obrúsky si budete v rámci starostlivosti o bábätko pochvaľovať nielen doma, ale aj na cestách. Obzvlášť, keď príde čas dovoleniek alebo keď počasie bude lákať k dlhšiemu pobytu v prírode a nebude k dispozícii zázemie vlastnej kúpeľne. Vlhčené obrúsky sa stanú neoddeliteľnou súčasťou každého batôžku či kabelky. Vlhčené obrúsky oceníte tiež pre ich ekonomické balenie, ktoré šetrí nielen čas, ale aj peniaze. Výhodou veľkého balenia vlhčených obrúskov je istota, že budú vždy po ruke a nedôjdu v najmenej vhodnú chvíľu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader