Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s aloe vera (80 ks)

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s aloe vera (80 ks)

skladom

V časovo obmedzenej akcii za 1,29 € 1,49 €

Cena za kus: 0,02 €
Akčná cena končí 16.5.2021 alebo pri vypredania zásob.

Kód: F004261 , Dodávateľský kód: 25759 , EAN: 8594008876580 , Značka: Linteo

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky s aloe vera (80 ks)

Vlhčené obrúsky Linteo Baby boli stvorené pre pohodlnú a šetrnú starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby s aloe vera sú svojím starostlivo vybraným zložením ideálnym pomocníkom pri starostlivosti o deti. Starajú sa šetrne a napriek tomu dôkladne nielen o očistu citlivého zadočku bábätiek, ale aj o čisté ruky a ústa väčších detí, ktoré zvedavo skúmajú svet okolo seba. Vlhčené obrúsky sú šikovným pomocníkom, ktoré dozaista ocenia všetky mamičky nielen doma, ale aj na dovolenke alebo pri prechádzke v prírode.

Hygiena a čistota sú veľmi dôležitými faktormi v starostlivosti o deti. Deti majú tendenciu všetko skúmať a brať nielen do rúk, ale aj ochutnávať. Vlhčené obrúsky Linteo Baby sú vhodné predovšetkým mimo domova, teda všade tam, kde nie je k dispozícii mydlo a tečúca voda.

Starostlivo vybrané zloženie:

  • Jemné čistiace mlieko spolu s výťažkami z aloe vera tvorí šetrnú kombináciu, ktorá je vhodná aj pre najmenšie deti.

Šetrná starostlivosť o detskú pokožku:

  • Starostlivo vybrané ingrediencie, jemné zloženie a hebký materiál zaisťujú citlivej detskej pokožke tú najjemnejšiu starostlivosť. Starostlivo čistia, hydratujú a zároveň pomáhajú pokožke udržať prirodzené PH.

Dermatologicky testované:

  • Vlhčené obrúsky s aloe vera neobsahujú žiadne parabény, alkohol ani PEG emulgátory, preto sú bezpečným pomocníkom, na ktorého sa môžu mamičky bez obáv obrátiť s istotou, že nespôsobia ich dieťaťu alergiu či vyrážku.

Prevencia proti zapareninám:

  • Pravidelné prebaľovanie a dôkladná očista zadočku sú základom pre zdravú a spokojnú pokožku v plienkovej oblasti.

Pomocník doma i na cestách:

  • Výhoda ľahkého použitia a praktickosť vlhčených obrúskov vynikne predovšetkým na cestách, keď nie je možné použiť kúpeľňu. Avšak ani doma sa vlhčené obrúsky rozhodne nestratia, napríklad pri nočnom prebaľovaní, keď nie je vhodné bábätko budiť kvôli opláchnutiu zadočku tečúcou vodou.

Praktické balenie:

  • Predovšetkým na cestách ocenia mamičky praktické balenie vlhčených obrúskov, ktoré možno ľahko pribaliť nielen do tašky na kočíka, ale aj do menšej kabelky.
  • Starostlivá hygiena je predovšetkým v útlom detskom veku veľmi dôležitá. Pravidelná a dôkladná očista zadočku bábätka predchádza vzniku dermatologických problémov a znižuje riziko vzniku bolestivých zaparenín. Pretože len zdravý zadoček je spokojný zadoček.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader