Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky soft & cream box (72 ks)

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky soft & cream box (72 ks)

skladom

Dlhodobo znížená cena 1,72 € 1,83 €

Cena za kus: 0,02 €

Kód: F004260 , Dodávateľský kód: 25765 , EAN: 8594158370099 , Značka: Linteo

LINTEO BABY Vlhčené obrúsky soft & cream box (72 ks)

Ak hľadáte šikovného pomocníka, ktorý sa s nežnosťou postará o pokožku vašich najmenších, potom stavte na hebké vlhčené obrúsky Linteo Baby soft & cream, ktoré posilňujú prirodzenosť detskej pokožky. Efektívne zbavujú pokožku nežiaducich nečistôt, zároveň sa starajú o to, aby v každom ohľade prospievala. Obsahujú hydratačné mlieko spolu s extraktom z nechtíka lekárskeho, ktoré vo vzájomnej spolupráci zvyšujú odolnosť pokožky, eliminujú riziko podráždenia a zaisťujú jej bohatú hydratáciu.

Starostlivo vybrané zložky:

  • Vlhčené obrúsky obsahujú kombináciu hydratačného mlieka a extraktu z nechtíka lekárskeho s upokojujúcim účinkom. Obe zložky zvyšujú hydratáciu pokožky, podporujú jej prirodzenú bariéru a zároveň znižujú riziko podráždenia kože.

Účinná a pritom šetrná starostlivosť:

  • Vlhčené obrúsky sú komplexne prispôsobené pre starostlivosť o detskú pokožku, ktorú šetrne zbavujú nečistôt a chránia ju pred tvorbou zaparenín či vyrážok. Podporujú jej prirodzenú odolnosť a tiež zaisťujú optimálne PH pokožky.

Bezpečné a ekologické:

  • Dermatologicky testované a bez obsahu škodlivých látok, ako sú parabény, PEG emulgátory, alkohol či iné dráždivé prísady. Presne také sú vlhčené obrúsky, ktoré pokožku nedráždia ani nevysušujú. Vďaka tomu sú ideálne pre bábätká od narodenia i deti s citlivou pokožkou a so sklonom k alergiám.

Šikovné balenie:

  • Vlhčené obrúsky vás potešia svojím praktickým a hygienickým balením vo forme šikovného boxu, ktorý bude ideálnym doplnkom nielen k prebaľovaciemu pultu. Jeden box navyše obsahuje dostatok obrúskov, aby ste ich mali vždy po ruke.

Príroda to zariadila tak, že pokožka najmenších detí je oveľa citlivejšie, a tým pádom aj náchylnejší k podráždeniu než pokožka dospelých. Detská pokožka je jemná a zraniteľná, preto ľahko môže dôjsť k jej vysušeniu či vzniku nepríjemných kožných reakcií v súvislosti s používaním nesprávnych hygienických pomôcok. Najviac náchylná k vyrážkam je oblasť zadočku a to v dôsledku častého pobytu v plienkach. Pôsobenie vlhkosti a nedostatočný prísun vzduchu sa spravidla negatívne prejaví na pokožke bábätka. Vzápätí môže dôjsť aj k vážnejším problémom, ako sú napríklad bolestivé zapareniny, plienková dermatitída či vyrážky. Predísť boľavému zadočku možno len pravidelnou a starostlivou hygienou, pre ktorú sú ako stvorené jemné vlhčené obrúsky Linteo Baby soft & cream, ktoré sa šetrne a napriek tomu účinne starajú o citlivú pokožku detí doma i na cestách.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader