LINTEO BABY detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

LINTEO BABY detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml Akcia Darček

LINTEO BABY detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

skladom

Bežná cena: 3,39 €
akčná cena: 2,80 €

Kód: F004289 , EAN: 8594158373540

LINTEO BABY detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

Popis:

Zmes extraktov z BIO nechtíka lekárskeho a ďalších prírodných zložiek ako sú oleje pupalky, vínnej révy či mandľového oleja, ochraňuje, vyživuje a regeneruje citlivú detskú pokožku a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Zloženie olejov bolo navrhnuté tak, aby bola zachovaná prirodzená vlastná tvorba ochrannej vrstvy pokožky. Podporuje znižovanie vzniku rizika alergií, ekzému a lupienky.

Nezanecháva mastný povrch a ľahko sa vtiera do pokožky. Striktne sme vylúčili: syntetické PEG emulgátory, parabény, farbivá a parfumy, ktoré sa nezlučujú s parametrami detskej prírodnej kozmetiky

Detský olej po kúpeli Linteo Baby obsahuje:

Prírodné certifikovaný BIO nechtíkový extrakt: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojenie pokožky. Prírodný olej z pestreca mariánskeho a pupalky: posilňuje, regeneruje, má antioxidačné účinky, napomáha pri liečbe ekzému a lupienky.

Prírodné oleje zo semien vínnej révy: pomáha chrániť pred nepriaznivými vplyvmi a vplyvmi okolitého prostredia. Prírodný mandľový olej: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojeniu.

Vitamín E: pomáha k zníženiu tvorby erztéru (sčervenanie), tlmí zápalové procesy, zlepšuje hojenie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader