LINTEO Baby Detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

LINTEO Baby Detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

skladom
Bežná cena: 3,19 €
akčná cena: 3,09 €
DARČEK: Umývacie obrúsky LINTEO Satin 25 ks, taška
K nákupu aspoň 2 ks produktov značky Linteo získate Linteo Satin vlhčené obrúsky zadarmo.

Kód: F004289 , EAN: 8594158373540

LINTEO Baby Detský olej po kúpeli s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

Zmes extraktov z BIO nechtíka lekárskeho a ďalších prírodných zložiek ako sú oleje pupalky, vínnej révy či mandľového oleja, ochraňuje, vyživuje a regeneruje citlivú detskú pokožku a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Zloženie olejov bolo navrhnuté tak, aby bola zachovaná prirodzená vlastná tvorba ochrannej vrstvy pokožky. Podporuje znižovanie vzniku rizika alergií, ekzému a lupienky.

Nezanecháva mastný povrch a ľahko sa vtiera do pokožky.

NEOBSAHUJE: syntetické PEG emulgátory, parabény, farbivá a parfumy, ktoré sa nezlučujú s parametrami detskej prírodnej kozmetiky

Detský olej po kúpeli Linteo Baby obsahuje:

  • Prírodné certifikovaný BIO nechtíkový extrakt: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojenie pokožky.
  • Prírodný olej z pestreca mariánskeho a pupalky: posilňuje, regeneruje, má antioxidačné účinky, napomáha pri liečbe ekzému a lupienky.
  • Prírodné oleje zo semien vínnej révy: pomáha chrániť pred nepriaznivými vplyvmi a vplyvmi okolitého prostredia.
  • Prírodný mandľový olej: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojeniu.
  • Vitamín E: pomáha k zníženiu tvorby erztéru (sčervenanie), tlmí zápalové procesy, zlepšuje hojenie.

O značke:

Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja.

Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo prispôsobuje ich priania a potrebám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader