Loading
Loading

LINTEO Baby Detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym

LINTEO Baby Detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym

skladom
Cena 3,59 €

Kód: F004286 , Dodávateľský kód: 1034 , EAN: 8594158373632 , Značka: Linteo

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LINTEO Baby Detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym

Krém na zapareniny Linteo Baby s oxidom zinočnatým je vhodný na zapareniny, začervenanú, podráždenú a vysušenú pokožku.

Má unikátne vlastnosti včelieho vosku, ktoré zaručujú u prípravku ľahké a príjemné roztieranie. Obsahuje tiež regeneračné a zvláčňujúce zložky, ktoré vytvára ochrannú vrstvu, a tým znižuje riziko vzniku nežiaducich zaparenín.

Zlatistá farba krému je spôsobená extraktom z BIO nechtíka lekárskeho.

NEOBSAHUJE: syntetické PEG emulgátory, parabény, farbivá a parfumy, ktoré sa nezlučujú s parametrami detskej prírodnej kozmetiky.

Krém na zapareniny Linteo Baby obsahuje:

  • Prírodné certifikovaný BIO nechtíkový extrakt: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojenie pokožky.
  • Prírodné včelí vosk: dodáva vláčnosť, udržiava a stabilizuje udržanie vody v pokožke (hydratáciu), ľahké roztieranie.
  • Prírodný mandľový olej: obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, ktoré majú antioxidačné, regeneračné a upokojujúce účinky.
  • Oxid zinočnatý: vytvára ochrannú vrstvu a chráni pred vlhkosťou z plienok, tým znižuje riziko vzniku zaparenín a baktérií spôsobujúce zápaly a začervenanie.

O značke:

Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja.

Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo prispôsobuje ich priania a potrebám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader