LINTEO BABY detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym

LINTEO BABY detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym Darček

LINTEO BABY detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym

skladom

cena: 2,99 €

Kód: F004286 , EAN: 8594158373632

LINTEO BABY detský krém na zapareniny 75ml s BIO nechtíkom lekárskym

Popis:

Krém na zapareniny Linteo Baby s oxidom zinočnatým je vhodný na zapareniny, začervenanú, podráždenú a vysušenú pokožku.

Má unikátne vlastnosti včelieho vosku, ktoré zaručujú u prípravku ľahké a príjemné roztieranie. Obsahuje tiež regeneračné a zvláčňujúce zložky, ktoré vytvára ochrannú vrstvu, a tým znižuje riziko vzniku nežiaducich zaparenín.

Zlatistá farba krému je spôsobená extraktom z BIO nechtíka lekárskeho. Striktne sme vylúčili: syntetické PEG emulgátory, parabény, farbivá a parfumy, ktoré sa nezlučujú s parametrami detskej prírodnej kozmetiky.

Krém na zapareniny Linteo Baby obsahuje:

Prírodné certifikovaný BIO nechtíkový extrakt: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojenie pokožky. Prírodné včelí vosk: dodáva vláčnosť, udržiava a stabilizuje udržanie vody v pokožke (hydratáciu), ľahké roztieranie.

Prírodný mandľový olej: obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, ktoré majú antioxidačné, regeneračné a upokojujúce účinky. Oxid zinočnatý: vytvára ochrannú vrstvu a chráni pred vlhkosťou z plienok, tým znižuje riziko vzniku zaparenín a baktérií spôsobujúce zápaly a začervenanie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader