LINTEO Baby Detské telové mlieko s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

LINTEO Baby Detské telové mlieko s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

skladom
cena: 2,89 €

Kód: F004288 , EAN: 8594158373519

LINTEO Baby Detské telové mlieko s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

Veľmi jemné hydratačné telové mlieko. Dokonale zvláčňuje, zjemňuje a ochraňuje pokožku bábätka pred vonkajšími vplyvmi. Rešpektuje tvorbu vlastnej zdravej ochrannej vrstvy na detskej citlivej pokožke.

NEOBSAHUJE: syntetické PEG emulgátory, parabény, farbivá a parfumy, ktoré sa nezlučujú s parametrami detskej prírodnej kozmetiky.

Prirodzená vôňa je spôsobená obsahom prírodných zložiek a bezalergénna parfumácie. Príjemne sa rozotiera, nezanecháva mastný povrch a dobre sa vstrebáva do pokožky.

Detské telové mlieko Linteo Baby obsahuje:

  • Prírodné certifikovaný BIO nechtíkový extrakt: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojenie pokožky.
  • Oleja z jadier mandlí a marhúľ: zvláčňujú, vyživujú a regenerujú pokožku. Tlmí prejavy ekzému a alergií.

Silice z byliniek rozmarínu, levandule a tymiánu: upokojujú, uvoľňujú a napomáhajú lepšiemu spánku.

  • Vitamín E: zníženie tvorby erytému (sčervenanie), tlmí zápalové procesy, zlepšuje hojenie.

O značke:

Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja.

Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo prispôsobuje ich priania a potrebám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader