LIFTEA Probioactiv – 30 tob.

LIFTEA Probioactiv – 30 tob.

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F010420 , EAN: 8594026235796

LIFTEA Probioactiv – 30 tob.

LIFTEA Probioactiv – 30 tob.

Popis:

V našom tráviacom trakte prirodzene žije mnoho užitočných mikroorganizmov významne prispievajúcich k udržanie dobrého zdravotného stavu – pomáhajú nielen tráviť živiny, ale aj chrániť pred choroboplodnými zárodkami. Preto je potrebné podporovať rozvoj týchto užitočných malých pomocníkov.

Liftea ProbioActiv obsahuje tri probiotické kmene mikroorganizmov, ktoré prispievajú k správnej činnosti tráviaceho traktu a na jeho ochranu. Prípravok je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Obsahuje veľké množstvo – 10 miliárd živých mikroorganizmov v dennej dávke.

Zloženie:

  • saccharomyces boulardii, inulín, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, farbivo oxid titaničitý (E171), protihrudkujúca látka stearan horečnatý, želatína (obal kapsuly)

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 kapsula 2× denne počas jedla alebo po jedle.

Upozornenie:

Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte pri teplote od 5 °C do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnku. Ukladajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader