Libštátské pleny Detská bavlnená plienka Extra kvality, 80x80 cm, biela, 10 ks

Libštátské pleny Detská bavlnená plienka Extra kvality, 80x80 cm, biela, 10 ks

skladom
cena: 21,19 €

Kód: libstat44795 , EAN: 8595051197691

Libštátské pleny Detská bavlnená plienka Extra kvality, 80x80 cm, biela, 10 ks

Motto: „Celé generácie bábätiek mali možnosť vyskúšať a overiť kvalitu libštátských plienok.“

Libštátské plienky extra kvality so zvýšenou gramážou sú vyrobené z vysoko akostnej dlhovláknovej bavlnenej priadze. Práve vďaka použitému materiálu, technológiou tkania v dutinovej väzbe a zvýšenej gramáži plienky poskytujú vynikajúce úžitkové vlastnosti a dieťaťu maximálny komfort pri nosení. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prešitím aktívne zamedzujú tvarovým zmenám po praní a zvyšujú mechanickú odolnosť plienky po celú dobu jej používania. Samozrejmosťou je odolnosť voči sterilizácii vyváraním alebo žehlením. Pri správnom ošetrovaní si zachovávajú svoj tvar a nezameniteľnú extra belosť. Tradičné 100% bavlnené tetra plienky schnú o poznanie rýchlejšie oproti iným, rádoby zmodernizovaným, plienkam, vyrobených zmenenou technológiou s pridanou prímesou rôznych vlákien alebo zmenou finálneho zušľachtenie.

Vysoká savosť, jemnosť, pevnosť, dlhá životnosť – týmto všetkým sa tradičná plienka extra kvality vyznačuje a práve tieto vlastnosti oceníte pri prebaľovaní Vášho bábätka do doby, než začne „sadať“ na nočník.

Vďaka hore uvedeným vlastnostiam plienky s prehľadom spĺňajú všetky požiadavky na údržbu a hygienickú nezávadnosť stanovenú vyhláškou MZČR č. 84/2001 Zb, O hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do troch rokov.

Plienka vďaka svojmu rozmeru a kvalite ponúka ďalšie možnosti využitia. Napríklad na prebaľovaciu podložku, na váhu u lekára, pod hlavičku bábätka, pri odgrgnutí po dojčení a následne pri kŕmení ako podbradník, ktorý všetko zachytí a alebo tiež pri zdravotných problémoch ako obklad …

Odporúčanie: Výbavičku pre bábätko si môžete doplniť o ďalšie produkty z LTZ Libštát. V prvých mesiacoch života novorodenca odporúčame umývať a utierať bábätko čo najmenej smyčkovitou tkaninou. To Vám zaručia bavlnené tetra osušky a žinky. Biele alebo s obrázkami.

Tip: Pripravte si osušku nahriatu, pre bábätko bude potom osušenie ten najpríjemnejší okamih pri kúpaní.

 Libštátské plienky – toho času jediné plienky vyrobené od „prvej nitky“ v SR. Plienky sa 100 ročnú výrobnú tradíciou.

** Rozmer balenia a špecifikácie: **. {Color: # 168ecb}

  • Rozmer: 80 × 80 cm
  • Farba: Biela
  • Gramáž: 79g / ks
  • Počet ks v balení: 10
  • Materiál: 100% bavlna
  • Ocenenie: plienok ROKA 2012

Motto: „Celé generácie bábätiek mali možnosť vyskúšať a overiť kvalitu libštátských plienok.“

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader