Libštátské pleny Detská bavlnená plienka Extra kvality, 70x70 cm, biela, 10 ks

Libštátské pleny Detská bavlnená plienka Extra kvality, 70x70 cm, biela, 10 ks

nedostupné
cena: 16,79 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: libstat44794 , EAN: 8595051197684

Libštátské pleny Detská bavlnená plienka Extra kvality, 70x70 cm, biela, 10 ks

Libštátské plienky extra kvality so zvýšenou gramážou sú vyrobené z vysoko akostnej dlhovláknovej bavlnenej priadze. Práve vďaka použitému materiálu, technológii tkania v dutinnej väzbe a zvýšenej gramáži plienky poskytujú vynikajúce úžitkové vlastnosti a dieťaťu maximálny komfort pri nosení. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prešitím aktívne zamedzujú tvarovým zmenám po praní a zvyšujú mechanickú odolnosť plienky po celú dobu jej používania. Samozrejmosťou je odolnosť voči sterilizácii vyváraním alebo žehlením. Pri správnom ošetrovaní si zachovávajú svoj tvar a nezameniteľnú extra belosť. Tradičné 100% bavlnené tetra plienky schnú o poznanie rýchlejšie oproti iným, rádoby zmodernizovaným, plienkam, vyrobených zmenenou technológiou s pridaním prímesou rôznych vlákien alebo zmenou finálneho zušľachtenia.

Vysoká savosť, jemnosť, pevnosť, dlhá životnosť – týmto všetkým sa tradičné plienka extra kvality vyznačuje a práve tieto vlastnosti oceníte pri prebaľovaní Vášho bábätka do doby, než začne „sadať“ na nočník.

Vďaka hore uvedeným vlastnostiam s prehľadom spĺňajú všetky požiadavky na údržbu a hygienickú nezávadnosť stanovenú vyhláškou MZČR č. 84/2001 Zb, o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do troch rokov.

Plienka vďaka svojmu rozmeru a kvalite ponúka ďalšie možnosti využitia. Napríklad na prebaľovaciu podložku, na váhu u lekára, pod hlavičku bábätka, pri odgrgnutí po dojčení a následne pri kŕmení ako podbradník, ktorý všetko zachytí a alebo tiež pri zdravotných problémoch ako obklad …

Odporúčanie: Výbavičku pre bábätko si môžete doplniť o ďalšie produkty z LTZ Libštát sro V prvých mesiacoch života novorodenca odporúčame umývať a utierať bábätko čo najmenej smyčkovitou tkaninou. To Vám zaručí bavlnené tetra osušky a žinky. Biele alebo s obrázkami.

Tip: Pripravte si osušku nahriatu, pre bábätko bude potom osušenie ten najpríjemnejší okamih pri kúpaní.

  • Libštátské plienky – toho času jediné plienky vyrobené od „prvej nitky“ v SR.
  • Plienky sa 100 ročnú výrobnú tradíciou.

** Rozmer balenia a špecifikácie: **. {Color: # 168ecb}

  • Rozmer: 70×70 cm
  • Farba: Biela
  • Gramáž: 69g / ks
  • Materiál: 100% bavlna
  • Ocenenie: GRAND PRIX FOR BABIES 2011

Motto: „Celé generácie bábätiek mali možnosť vyskúšať a overiť kvalitu libštátských plienok.“

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader